Melo ve Riera Kadro Dışı!


a7cfbmelo-riera600_XR4FL.jpg
Teknik Direktörümüz Fatih Terim, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde basın toplantısı düzenledi.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Fatih Terim Açıklamalarda Bulunduhoca meloyu seviyor belli.olur böyle şeyler Fatih Terim hocamız bu işi en iyi şekilde çözmesini bilir arkadaşlar merak etmeyin.
 
Cevap: Fatih Terim Açıklamalarda Bulunduenginde 3 maç ceza almıştı hatırlarsanız. sonra hocanın peşinden koşmuş sürekli fatih hoca da çıkıp biraz yermişti engini ama sevdiğini de belirtmişti onu.aynı şeyler burda da var. hoca biraz çizigiyi çiziyor sonra büyüklüğü yapıyor.Fatih hoca çok büyük insan gerçekten ona güvenmek inanmak bir Galatasaraylı olarak boynumun borcudur. Alacağı her karara eyvallah.
 
Cevap: Fatih Terim Açıklamalarda BulunduHımmm. Nişanlılık süresi derken neyi kastteti acaba? Önümüzdeki yıl için de mi kiralanacağı ima etti yoksa?
 
Cevap: Fatih Terim, Melo ve Riera Hakkında Açıklamalarda BulunduTahmin ettigim gibi manisa macinda yoklar. Hoca, play offta affeder umarim.
 
Cevap: Fatih Terim, Melo ve Riera Hakkında Açıklamalarda BulunduMelo alınmıyor beyler geçmiş olsun.."Melo tarihinde oynamadığı kadar iyi oynuyor. Biz işin bu tarafına bakıyoruz. Galatasaray zeki olduğunu gösterdi o yüzden Melo'yu kiraladı. Galatasaray'ın kendine ait değerleri vardı. Aslolan Galatasaray'dır. Bu olayın cezasız kalması mümkün değildir"
 
Cevap: Fatih Terim, Melo ve Riera Hakkında Açıklamalarda BulunduFatih Hocam çok riskli bir karar aldın bence. Melo'nun olmadığı maçlarda ne kadar zorlandığımızı biliyorsun.
 
Cevap: Fatih Terim, Melo ve Riera Hakkında Açıklamalarda BulunduMelo alınmıyor beyler geçmiş olsun.."Melo tarihinde oynamadığı kadar iyi oynuyor. Biz işin bu tarafına bakıyoruz. Galatasaray zeki olduğunu gösterdi o yüzden Melo'yu kiraladı. Galatasaray'ın kendine ait değerleri vardı. Aslolan Galatasaray'dır. Bu olayın cezasız kalması mümkün değildir"

üstü koyu olan cümlenin öncesindeki cümlede tam tersini söylüyor.cümle cümle bakıp orada bir cevap arayacaksan bulamazsın doğruyu. genel olarak bakarsan konuşmasına olumlu bir konuşmaydı. hoca sadece bir çizgi çiziyor onlara kuralların olduğunu belirtiyor aynı zamanda affedeceğini çok belli ediyor.Ama oyuncularından düşünmelerini istiyor akıllarını başına almalarını istiyor.Fatih Terim birşeye karar vermişse zaten çıkıp söyler. Hoca birşeye karar vermemiş daha aslında karar vermiş olumlu anlamda ama oyuncularından bir karşılık bekliyor gibi. Kendisi futbolun patronu bir olgunluk yapıyor onlara karşı ve aynı olgunluğu doğal olarak futbolcularından da bekliyor.Bence bu olay burada kapanmıştır.
 
Cevap: Fatih Terim, Melo ve Riera Hakkında Açıklamalarda BulunduBence Juventus'a mesaj veriyorlar çok meraklısı değiliz diye fiyat düşürmek için. Önce resmi site, sonra sıra sıra tüm yöneticiler ve Fatih Terim açıklama yapıyor. Çok iyi.
 
Cevap: Fatih Terim, Melo ve Riera Hakkında Açıklamalarda BulunduSoyunma odasında da olay devam etmiş. Riera’nın da kaşı açılmış. Sonra Riera buraya geldi yemeğini yedi. Hadisenin tamamı bundan ibaret. Bunun dışındaki söylem abartılı olur.Kapıyı kilitledi, ölesiye dövdü gibi saçmalıklara itibar etmemek gerek. Olayı da büyütmeye gerek yok, fener medyasının gazına gelmemek lazım. Fatih Hoca olayı çözecektir.
 
Cevap: Fatih Terim, Melo ve Riera Hakkında Açıklamalarda BulunduBence Juventus'a mesaj veriyorlar çok meraklısı değiliz diye fiyat düşürmek için. Önce resmi site, sonra sıra sıra tüm yöneticiler ve Fatih Terim açıklama yapıyor. Çok iyi.Ben tam tersini düşünüyorum.Yönetimin Melo'yu almak istemediğini düşünüyorum.Yoksa bu olayın açıklanmasında başka bir mantık göremiyorum :S
 
Cevap: Fatih Terim, Melo ve Riera Hakkında Açıklamalarda BulunduRieranin eli baglimiydi? Meloya hicmi vurmamis? buna beni kimse inandiramaz.. ama Melonun vurdugu gozleri gorulur sekilde oldugu icin ihale Meloya kaldi..Riera vurmustur ama sert vuramiyorsa Melonun sucu ne? herkez Meloyu yolluyor, ben inanmiyorum burda Rieranin cok sucsuz olduguna.. ikisde suclu burda..
 
Cevap: Fatih Terim, Melo ve Riera Hakkında Açıklamalarda Bulundumanisa maçına almaması bir göz dağı ve En azından 500 bin euro para cezası verilmeli ikisinede
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt