Melo'nun Bonservisi Alınmalı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo'nun Bonservisi Alınmalı!

Cevap: Melo'nun Bonservisi Alınmalı!

Melo'nun üstüne çok gidecek Medya alınırsa. ben alınmasından yanayım ama artık ŞL için 2 tane süper yıldız gerekli. O Kupayı kaldırmamız gerek

Meloyu almazsa Aysal bana ...cok fene sovecem!~

Nerede o baslik .......kazanacamiz para mevzuzu?

:sgr: :sgr:

Melo bizim karakterimizi yansıtan bir oyuncu ve oynadığı oyunla o formanın hakkını vermiştir.

ya melonun kalması lazım hangimiz maçlarda sinirlenmiyoruz hırs yapmıyoruz ki anlamsız yorum yapıyosunuz bazen gerçekten acımasızsınız melo ve selçuk oturmuş kadroda bulunur

Melo'nun bonservisi neyse alacaksin, bunun lami cimi YOK.

Selcuk ile muthis ikili oldular, bunu bozmaya heba etmeye riske girmeye gerek varmi? Hayir.

10 milyonmu? Vereceksin kacari yok, baska yolu yok. Ve re cek sin o kadar.

Juve 7m ye kadar inmiş haberleri dolaşıyordu.Kesinlikle alınmalı.

Kiralık gelip de şampiyonluk sevincinde ağlayan adam var mı başka dünyada?

Rahat olun Melo'nun bonservisi alınacaktır.

Seneye Galatasaray'ın sözleşmeli futbolcusu olarak Şampiyonlar Liginde oynayacaktır. :)

normalde melo 13 etmez diyordum ama dün o gözyaşlarını gördüm ya her şey değer sana aslan parçası

Dün de yine çok kritik müdahalelerde bulundu ve bu sen şampiyonluğumuzdaki en büyük paylardan biri Melo'ya ait kesinlikle alınması lazım Lassana-Khedira-Busquets belki yetenek ve kalite olarak Melo'nun üstündeler ki bana göre değil ama üçünü birleştirsinler yinede bu takıma Melo'nun kattığı ruhu katamazlar.

Khedira tırnağı etmez melonun be abi :D

Juventus yine direnir kac gol atti diye.. kac asist yapti diye..

bizim tek diyebilecegimiz almak istiyoruz ama olay yaratmasina cok acik.... bu nedenle 13 milyon olmaz kabul edilmez bir risktir..

Umarim fazla uzun sürmeden transferi aciklanir!

Melo takima takim meloya o kadar ayak uydurmuski kacari yok! adam tam duygu ve hirs tupu! (ayriyetten Avrupaya karsi bir kendini ispatlama hirsi da var aynen kulubumuzdeki olan his)

melo istemedikten sonra başka takıma veremezler

çok da diretirlerse verin 13ü alın gelin

Üst Alt