Melo'nun Bonservisi Alınmalı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo'nun Bonservisi Alınmalı!

Yönetime buradan sesimizi duyuralım beyler..

Melo mutlaka bu takımda kalmalı!

url

Cevap: Melo'nun Bonservisi Alınmalı!

Melo'nun alınmasına gak guk diyen renktaşlarımıza bir soru sormak istiyorum...

MELO seneye Arena'ya Fener formasıyla gelse ne hissedersiniz ?

Kaçarı Yok MELO CANDIR.. MELO Bu büyük taraftara armağan edilmelidir..

herkes hata yapabilir herkes kvaga edebilir.insanlar yeri geliyor en yakın arkadaslarıyla kavgaya tutusuyor.engine yapılan sozlesme gibi bir sozlesme yapılmalı ve melo bu takımda bu sene kalmalı.

Dün de yine çok kritik müdahalelerde bulundu ve bu sen şampiyonluğumuzdaki en büyük paylardan biri Melo'ya ait kesinlikle alınması lazım Lassana-Khedira-Busquets belki yetenek ve kalite olarak Melo'nun üstündeler ki bana göre değil ama üçünü birleştirsinler yinede bu takıma Melo'nun kattığı ruhu katamazlar.

melonun alinmamasi bu taraftara yapilacak en buyuk ihanetlerden birisidir, alinmalidir kesinlikle

Forumu bir güç olarak kullanmamız lazım geçmişte çok görüldü ki burada konuşulanlar bir şekilde çığ olarak büyüyor..

O yüzden bu konuda desteklerimizi koyarsak Melo bundan böyle jübileye kadara formamızı giyer..

maçın son dklarında koşmakta zorlandı.. formasını o kadar terletti ki ağırlık yaptı koşmakta...=)

melo kalacak inş.

Gerekirse takım otobüsünü üstüne yapın, şu adamı bize bağlayın! :)

Bu adam alinmazsa Sampiyonlugun benim icin anlami kalmaz.. Dia kirmizi yediginde sevinisi var beni yansitiyor.. Sandalyenin ustunde dans ediyordum o bicim yani.. Biri video ata bilirse.. Onun disinda ujfalusiji olay yerinden aliyor.. Tekme yiyor sari yiyor..

Yönetime ses duyurmaya gerek varmi,bence yok %100 alinacak fiyati düsürmek icin biraz pazarlik yapacagiz hepsi bu en niyahetinde alacagiz,kuskum yok bu sezonki perfonmansindan sonra imkani yok baska bir futbolcuya yönelmeyiz,yönetim aklini peynir ekmekle yemediyse kesin aliriz.

Bana göre 7-9 arasi bin bonservis ile alacagiz,düsürmek icin bizimkiler herseyi yapacaktir melo zaten kendi baski kuracaktir juveye.

Riera ile yaşadığı olay zamanı biraz çekimserdim bu konuda, ancak o günden bu yana kendini o kadar pozitif yönde gösterdi ki taraftara, kesinlikle alınmalı.

Maç bittikten sonra soyunma odasına formasını çıkarıp tribünlere göstere göstere girdi :D

Sırf bu yüzden Melo alınır. Melo bize daha önce gelen ruhsuz kiralık oyuncuların hepsine nasıl profesyonel nasıl amatör ruhla takımına bağlı olunacağını göstermiştir.;

Biz almasak dahi Fenerde oynama ihtimali %0'dır

Üst Alt