Melo'nun G.Saray'a gelişinin perde arkasındaki F.Bahçeli - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo'nun G.Saray'a gelişinin perde arkasındaki F.Bahçeli

Cevap: Melo'nun G.Saray'a gelişinin perde arkasındaki F.Bahçeli

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Frank Riijkard ve şu anda dünyanın en iyi futbolcuları arasında başı çeken Lionel Messi... Yolları Barcelona'da kesişti ve bu özellikle Arjantinli yıldız için dönüm noktası oldu. Hollandalı çalıştırıcı Katalan ekibini çalıştırdığı dönemde Messi'yi alt yapıdan alıp A takım forması vererek, genç oyuncunun bugünlere gelmesinde büyük rol oynadı. Ancak ikilinin arasına şu sıralar kara kedi girdi. Bunun nedeni ise Galatasaray'a transfer edildiği dönemde geleceğin yıldızı olarak nitelendirilen, ancak bekleneni veremeyince başka bir kulübe kiralık olarak giden Carrusca... Messi'nin, Arjantin Genç Milli Takımı'nda birlikte forma giydiği Carrusca için Rijkaard'ı arayarak, bu oyuncuyu övdüğü ve ona bir şans daha verilmesi ricasında bulunduğu öğrenildi.

BENİ TANIYOR OLMAN GEREK

Ancak Rijkaard'ın Barcelonalı futbolcuya, 'Beni çok iyi tanımış olman gerekiyor. Başkasının söyledikleri ile asla iş yapmam. Kararlarımı yardımcılarımla birlikte alırım. Böyle bir şey mümkün değil. Ayrıca Galatasaray'a geldiğim ilk dönemde kadrodaki tüm futbolcuları tek tek mercek altına alarak inceledim. Şu anda burada olmayı hak edenlerle çalışıyorum' karşılığını verdiği belirtildi.

Yıllaaaar yıllar öncesinden bir haber :D

Alex'den çok onurlu bir davranış tebrikler.....

Ne yapsaydı şikeci F5'e mi gel deseydi :asd:

[video=youtube;5a40fNr7QLE]https://www.youtube.com/watch?v=5a40fNr7QLE&feature=player_profilepage[/video]

melo-nun-g-saray-a-gelisinin-perde-arkasindaki-f-bahceli-1656088.Jpeg

Kalecinin yanindaki Nobre mi?

yaptıkları habere bak. biraz daha düşünseler alexle öz kardeş cıkarcaklar adamı.

Üst Alt