Melo'nun G.Saray'a gelişinin perde arkasındaki F.Bahçeli | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo'nun G.Saray'a gelişinin perde arkasındaki F.Bahçeli

melo-nun-g-saray-a-gelisinin-perde-arkasindaki-f-bahceli-1656088.Jpeg

Alex, Galatasaray'ın teklifinin ardından kendisini arayan Cruzeiro'dan takım arkadaşını böyle etkilemiş: G.Saray çok büyük bir kulüp ve camia. Türkiye Ligi de çok kaliteli. Teklifi kabul et.

Buraya geldiğine hiç pişman olmazsın

Galatasaray camisa ve özellikle taraftarlar, yıllardır bekledikleri 'Kahraman' futbolcuyu sonunda buldu. Alt yapıdan çıkıp kaptanlığa kadar yükselen hatta, 'Küçük Metin Oktay' lakabını alan Arda Turan'ın Atletico Madrid'e gidişinin ardından 10 numaralı formayı sırtına geçiren Felipe Melo, Arda'yı hem saha içinde hem de saha dışında unutturdu.

Taraftarın sevgilisi

Sezon başında İtalya'nın Juventus ekibinden kiralık olarak kadroya katılan Brezilyalı Melo, defansif orta saha oyuncusu olmasının yanı sıra, Galatasaray taraftarlarının yıllardır aradığı 'ateşli ve hırslı oyuncu' profiline tam oturan 28 yaşındaki yıldız, şimdiden Sarı-Kırmızılı tribünlerin sevgliisi haline geldi.

Önce Tafffarel'i aradı

Galatasaray taraftarlarının, Felipe Melo ile tanışmasına vesile olanlardan biri ise Fenerbahçeli! Evet, yanlış değil.. Felipe Melo, G.Saray'ın kendisine yaptığı teklifin ardından kaleci antrenörü Claudio Taffarel ile konuştuktan sonra, Fenerbahçe'nin Brezilyalı kaptanı Alex De Souza'yı aradı.

Çok büyük bir kulüp

2003 yılında Brezilya'da şampiyonluk yaşayan Cruzeiro'da Felipe Melo'nun kaptanlığını yapan Alex, "Galatasaray çok önemli bir kulüp ve camia. Türkiye'nin en büyük kulüplerinden biri. Türkiye Ligi de çok kaliteli. Hiç düşünmene gerek yok. Galatasaray'ın teklifini hemen kabul et. İnan bana geldiğine pişman olmazsın" diyerek vatandaşını etkilediği ortaya çıktı. Bu konuşmanın ardından da Felipe Melo, Galatasaray'ın teklifini kabul etti.

(Akşam)

Cevap: Melo'nun G.Saray'a gelişinin perde arkasındaki F.Bahçeli

Ama Melo hakikaten yeni transferlerden takima sak diye oturan en iyi isim.Sanki yillardir burda gibi oynuyor

Alexi sevmiyorum, insan olarak degil futbolcu olarak degil adamin biseyi sempatik gelmiyor.. ama iyi topcu gercekleri soylememiz lazim.. bu kadar golu asisti bizim takimda atsa bi futbolcu.. over dururduk yani egri oturup dogru konusalim..

Alex boyle dediyse helal olsun.. ama nebiliyim o formayi giydigindenmidir nedir, hic adama isinamiyorum mesela bi canerde ayni (gerci ona bizdeykende isinamamistim)

Ama nebiliyim bi Semih yada bi Bekir vs bana sempatik geliyor adamlar efendi ama digerleri tam bi cirkef abidesi resmen..

onun disinda.. Melo burdan insallah gitmezsin.. senle bi 5 senelik kontrat yapilmasi lazim !!!

%99 Yalan haber. Ama Alex'i severim gerçekten beyefendi ve tam bir profesyonel eğer böyle bir durum varsada sağolsun varolsun :tiphat:

angut mode on

"Her başarılı Galatasaraylı'nın ardında bir Fenerli vardır"

angut mode off

ulan bende diyordum hayret kaç gündür medyada alexi öven haber çıkmadı ne oluyoruz diye bugün bunu gördüm düzeldim :asd:

melo-nun-g-saray-a-gelisinin-perde-arkasindaki-f-bahceli-1656088.Jpeg

yalnız kadroya bakıyorumda tsl çoğuna el atmış

Melo başarılı olmasaydı. Bu haber gündeme bile gelmezdi inanın ;)

Alex'i övme politikası devam ediyor.

Tamam Melo arayıp bilgi almış olabilir Alex'den ama medya öyle bir yazıyor ki sanki Alex Melo'yu arayıp Galatasaray'a gel demiş :eek:

alex kendi brezilyalı arkadaşlarını niye tutamamış takımda? ya da takım arkadaşları başka takımlara giderken niye melo yu kendi takımına getirtememiş?

En soldaki MALDONADO'da gelrken Alex'e sormuş mudur?

Alex Türkiye bilgi, araştırma ve danışmanlık bürosu, brezilyalıların Türkiye sorumlusu. Alex'e sormadan Türkiye'ye gelemiyorlar. Brezilya'da kaç kişi tanıyor Alex'i? Adriana Lima geldiği zaman Acun tanıştırmak zorunda kaldı.

Yarın bir gün Brezilya Cumhurbaşkanı gelmek istese araştıracak, diyeceklerki başkanım Türkiye'ye Alex'e sormadan giremezsin. :D

Jackie Chan'ın bir filminde söyle bir replik vardı: Her gördüğün çinli Bruce Lee değildir. :D

Valla böyle bişey yaptıysa, bizim maçlarda ağız dolusu küfürler savuran, el kol hareketleri yapan o karısı onun kafasının etini yer. :D

Üst Alt