Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası Verildi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası Verildi

28671melo.jpg

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Son Dakika | Melo'ya 1 Maç Ceza ve Kulübe Para Cezası Verildi

Ben daha fazla bekliyordum, iyi olmus zaten rakip Sivas.

sorarım TFFye ;Emre-G.gönül küfürleşmesi kural mı değiştide suç olmaktan çıktı.

Volkan barzosu g-tüyle top tuttuğunda kaç maç ceza almıştı ?

Adama zorla sırf şerefsiz medyanın baskısıyla 1 maç ceza verdiler..

Ne yapmış bu adam şerefsiz federasyon..volkan aysına neden ceza vermediniz..Şu ligte yüzlerce futbolcunun ceza alması gerekir bu durumda..

Pascal nuoma denilen karaktersizde fazla konuşmasın..Adam olsun..Ne olacak bu memleket böyle adamları el üstünde tutuyor değer veriyor..

Olan verilen maç sayısında Melo nun dinlenmesinde falan değil suçsuz yere ceza verildi asıl ceza alması gerekenler almadı.Gerçekten yazık ya gerçekten 3. büyük olan bjk bile istediğini yaptırdı bizimkiler sussun objektiflere sırıta sırıta özür dilesinler centilmenlik istesinler .

Lanet olsun.

Görüntülerde dikkat ettiyseniz Fatih Terim Melo'nun hareketini gördükten sonra hemen ona kızıyor surat ifadesi çok kötü.

Çok gereksiz bir hareketti Melo'nun yaptığı. Ben Galatasaray SK olsam para cezası veririm Melo'ya.

insallah tahkime gideriz.melo orda edep yerini falan göstermedi.eelerini acti.ama volkan ayisinin ve emrenin küfürleri cok net duyuldu

Olan verilen maç sayısında Melo nun dinlenmesinde falan değil suçsuz yere ceza verildi asıl ceza alması gerekenler almadı.Gerçekten yazık ya gerçekten 3. büyük olan bjk bile istediğini yaptırdı bizimkiler sussun objektiflere sırıta sırıta özür dilesinler centilmenlik istesinler .

Lanet olsun.

renkdas bizim baskan ve yönetim böyle sustukca daha cook canimi yanar.bizimkilerinde medya kurulusu satin almasi gerek

fazlası çıkmadığı için iyi ama ceza verilmesi yanlış zaten fenerliler yapınca neden pfdk'ya sevk edilmiyor ?

melo hareketlerini kontrol edecek arkadaş. Bu kulüpte kimse kafasına göre hareket edemez. kendini düzeltmesse çeksin gitsin. Her maç cins cins hareketler, her maç trbübünlere oynamalar en son yaptığı taşkınlık. melo'yu herkes şutladı, insan alırken bir sorar niye diye. Adam GS'ye gelmiş en sorunlu oyuncu. 13 milyon da palavra. pfdk az bile vermiş. Ben en az 2 maç bekliyordum. İşte buranın antudan farkı bu. Orda bu yorum gibisini göremessin.

Ben daha fazla bekliyordum, iyi olmus zaten rakip Sivas.

işte bu şekilde taraftarın gazını alıyorlar..rezalet bir şekilde şerefsiz medyanın gazlamasıyla rezalet bir şekilde 3 maç konuşulur ama 1 maç verince aaa iyimiş diyor taraftar...

Bu cezanın hiç bir açıklaması yok..Klasik hale gelmiş Galatasaraya yapılan haksızlıklardan bir tanesi..

bjkyede en az iki maç verilmeliydi ama veremedi köpekler..

Suçsuz yere ceza aldı.

Hadi diyelim suçlu.

Emsalleri niye ceza almadı?

Volkan poposuyla demeyeceğim anlaşılmıyor g.tüyle topu durdurdu ceza aldı mı?

Emre taraftarlara ''o.......n evlatları'' dedi ceza aldı mı?

Gökhan Gönül her maçında hakemlerin üstüne yürüyüp göğüsüyle hakemi dürttü ceza aldı mı?

''iyi 1 maç aldı yırttık'' gözüyle bakan Galatasaray taraftarını ve hala hiç bir açıklama yapmayan Galatasaray yönetimini ve ''profesyonel'' Aysal'ı kınıyorum...!

melo hareketlerini kontrol edecek arkadaş. Bu kulüpte kimse kafasına göre hareket edemez. kendini düzeltmesse çeksin gitsin. Her maç cins cins hareketler, her maç trbübünlere oynamalar en son yaptığı taşkınlık. melo'yu herkes şutladı, insan alırken bir sorar niye diye. Adam GS'ye gelmiş en sorunlu oyuncu. 13 milyon da palavra. pfdk az bile vermiş. Ben en az 2 maç bekliyordum. İşte buranın antudan farkı bu. Orda bu yorum gibisini göremessin.

Kına yak madem hacım.

Ben yanlış bir ülkede mi yaşıyorum? Ne demek 1 maçla iyi yırttık demek.Bu hareketler gelenek haline gelmişken neden biz iyi yırtmış olalım.Volkan barzosunun sermayesiyle top tutması ne kadar aldı.O haketmedi mi ?

arkadaslar siz ne düsünürsünüz bilmem ama bana kalirsa melo sezon sonu gider yerine cambiasso gelir gibi his var.ne dersiniz?

Ben yanlış bir ülkede mi yaşıyorum? Ne demek 1 maçla iyi yırttık demek.Bu hareketler gelenek haline gelmişken neden biz iyi yırtmış olalım.Volkan barzosunun sermayesiyle top tutması ne kadar aldı.O haketmedi mi ?

Gerzek,kafasıyla değil g*tuyle düşünen kısım bizde çok var.Moda olsun diye laf olsun dıye tutuyorlar su takımı

Üst Alt