Memati'yi Öldüren Oyuncuya Dayak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Memati'yi Öldüren Oyuncuya Dayak

kurtlar%20vadisi%20pusu%20dayak.jpg

Kurtlar Vadisi Pusu oyuncusunu hastanelik ettiler.

ATV Ekranlarında yayınlana Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol alan ve dizinin baş karakterlerinden Memati Baş'ı rol gereği öldüren dizi oyuncusu, Memati'yi öldürdüğü gerekçesiyle dizinin fanatikleri tarafından dövülerek hastanelik edildi.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Memati'yi öldüren 'terörist Rıza' karakterini canlandıran Arif Öngen, Kadıköy'de dizinin fanatik izleyicilerinin saldırısına uğradı. Öngen'i döven şahıslar olay yerinden kaçarken, hastanelik olan oyuncu şahıslar hakkında şikayetçi oldu.

Edinilen bilgilere göre olay, gece saat 01.30 sıralarında Ziverbey Mahallesi'nde meydana geldi. "Kurtlar Vadisi Pusu" adlı televizyon dizisinde teröristlerden "Rıza" karakterini canlandıran oyuncu Arif Öngen, sokak ortasında 3-4 kişilik bir grubun saldırısına uğradı. Yediği dayak sonrası hastaneye kaldırılan Öngen'in kafasında ve yüzünde morluklar oluştu. Öngen, tedavisinin ardından saldırganlar hakkında suç duyurusunda bulunmak üzere Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Hasanpaşa Polis Merkezi'ne geldi.

Yaşadığı olayı anlatan Öngen, "Kimlerin olduğunu bilmiyorum. Arkamdan 3 ya da 4 kişi Kurtlar Vadisi'nde oynadığımı söyleyip yumrukladılar. Vururlarken 'terörist' falan diyorlardı. Yüzüme yumruk vurup, 'pis terörist' gibi laflar duydum. Ne olduğunu çok fazla hatırlayamıyorum, çünkü darbe yiyordum" dedi.

Olayın şokunu üzerinden atamayan oyuncu, saldırının gerekçesine bir anlam veremediğini ifade ederek, "Sanırım bu olay 'terörist' rolünü oynadığım için başıma geldi. Çünkü saldırı gerçekleşirken sürekli 'terörist' diye hitap ediyorlardı" dedi. Öngen, saldırının ardından kaçarak arkadaşlarını arayıp, hastaneye gittiğini söyledi.

Arif Öngen'in tiyatrocu arkadaşı Onur Şahin ise, rol gereği sanatını icra eden sanatçılara yönelik saldırıyı çirkin bulduğunu ifade etti.

Cevap: Memati'yi Öldüren Oyuncuya Dayak

Yazacak birşey bulamadım.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Çakır içinde sanırım gerçekten cenaze namazı kılınmıştı. :asd::asd::asd::asd:

Trajikomik tabi.

ahahah :asd:

Bunlar Çakır için her sene mevlit okutanlar değilse bende bir şey bilmiyorum. :D

edit: yok lan Bihter için mevlit okutuyorlardı, Çakır için cenaze namazı kıldılardı. :D

sonuçta kaç yıllık dizi bu böyle kelleşçe bir şekilde öldürülen bir yigidin ardından olmaması şaşırtıcı olurdu.sonuçta ailemizden bir parça olmuş durumda memati.evimizdeki korma yanımızdaki arkdaş.bende olsam yapardım.medeni olmak için kasmayalım arkadaşlar gayet mantıklı

Çakır'ın cenaze törenindeki reisler yapmıştır bunu da. Helal olsun. Hak yerini bulmuş.

Polat da adamım demesin kendine mamoşun intikamını elalem alıyor peh

memleket için ömrünü hayatını feda etmiş adamı öldür sonra vay beni dövdüler az bile...

hakikaten abi. bilmem kaç yılında mahkemede ne güzel şeyler söylemişti. anımsatayım hemen arkadaşlara. burada bu işe şaşıranlara ders olsun.

Sanık Memati Baştan Soruldu... - YouTube

şuna bak abi, adam neler söylüyor. bu adamı öldürmek ayıptır, günahtır.

hakikaten abi. bilmem kaç yılında mahkemede ne güzel şeyler söylemişti. anımsatayım hemen arkadaşlara. burada bu işe şaşıranlara ders olsun.

Sanık Memati Baştan Soruldu... - YouTube

şuna bak abi, adam neler söylüyor. bu adamı öldürmek ayıptır, günahtır.

keşke herkes sizin gibi duyarlı olsa medeni olucam diye kasıyorlar burda anlam veremiyorum Memati aslan yürekli bir türk evladıdır. Ona kalkan el kırılır.

Oha ciddimisiniz ? Bu gordugum yorumlar ne lan :D millet dizi'de rol yapan adami sahipleniyor :D

Üst Alt