Menajerlere Ödenen Komisyon Açıklandı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Menajerlere Ödenen Komisyon Açıklandı

Yapılan transfer harcamaları ile ilgili üyelere bilgi veren Başkan Özbek, oyunculara bonservis bedeli olarak 40 milyon euro ödediklerini, menajer gideri olarak ise 8.9 milyon euro kasadan para çıktığını açıkladı.

G.Saray Başkanı ayrıca “18.5 milyon euro bonservis gelirimiz var. Ayrılan oyuncuların ücretlerini düşünürsek 10 milyon euroluk taahhütten kurtulduk” şeklinde konuştu.

İşte Özbek’in açıklamaları:

“Yeni kurduğumuz takımın performansı ortada. Üreten bir takım kurduk. Kurduğumuz futbol takımı para kazandıracak. Şampiyonlar Ligi’ne katılınca 35-40 milyon euro para geleceğini bilmiyor muyuz? Şampiyon olmamız gerektiğini bilmiyor muyuz? Bizzat kendim transfer görüşmeleri yaptım.

‘GALATASARAY’IN 1 KURUŞUNU BİLE HESAPLADIM”
Galatasaray’ın 1 kuruşunu bile hesap ettim. Dolayısıyla kimse öküzün altında buzağı aramasın. Ne söz veriyorsam onun arkasındayım. Riva projesinden gelecek para bütün sorunları çözmez.
KAPALI SPOR SALONU MÜJDESİ
“Kapalı spor salonu projesi onaylandı. Yakın tarihte oradaki temel atma törenine bekliyorum değerli Galatasaraylılar…”

Dursun Ozbek, transfer harcamalarını ve mali tabloyu acıkladı – Spor Haberleri

Öküz alırdık lan o paraya öküz.

Çok para ama maalesef normali bu, menajerler artık futbolu işgal etmeye başladı. Yabancı sınırı dayatmasının altında bile menajer rantları var

fenerde aynı paraları vermiştir menejerlere ama kurdukları kadroya bak. manu filan tek transferde bu menejer ücretlerini veriyor . Dursun özbek yönetimi başarılı bir transfer dönemi geçirmiştir.

En önemlisi takımın üzerindeki ölü toprağı kalktı. Tüm bu yaşananlardan sonra yurt içi ve dışında istifa çağrılarına maruz kalan Özbek'in adı camia içinde "Transfer Baronu" diye anılmaya başlandı.

(Posta)

Bu konuya kimsenin ilgi göstermemesi hayret verici.

Resmen batiyoruz.

Nerdeyse aldığımız her oyuncu için managerlere %25 komisyon vermişiz.

Tabi kulüpte sportif direktör ve scout sistemi olmayınca.
Cahil biri de ; managerlere mesaj atar bana şu şu mevkilerde oyuncu öner diye.

Sonrada bir güzel manager kucağına oturursun.
Manager isterse ;oyuncun oynar istemezse oynamaz.

Oyuncuları izleyip karakter analizi yapacak profesyonel ekiplerle çalışmak gerekiyor.

bu profesyonellere ve oyunculara performansa dayalı sözleşme yapacaksın.

Sürün yağlı surat!

Para bulan fakirin gross markete dalması gibi.

giphy.gif

Üst Alt