Merih Demiral Adım Adım Milan'a | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1019099.jpg

İtalya Serie A Ligi ekiplerinden Juventus forması giyen milli futbolcu Merih Demiral adım adım AC Milan'a mı transfer oluyor? İşte İtalyan medyasında öne çıkan Merih Demiral haberleri...

Demiral adım adım Milan'a...
Goal sitesinde yer alan habere göre; bu sezon Juventus'ta fazla forma şansı bulamayan milli futbolcu Merih Demiral, ocak ayında bir diğer İtalyan ekibi
Milan'a transfer olabilir.

Teklif 35 milyon Euro
Haberde, Rossoneri'nin milli futbolcu için daha önce 35 milyon Euro teklif ettiğini belirtti.

Bu sezon savunmada problemler yaşayan Milan'ın ocak ayında Merih Demiral'ı kadrosuna katmayı çok istediği ifade edildi.

Milli futbolcu Juventus'ta Bonucci ve de Light'in sakatlıklarına rağmen bir türlü forma şansı bulamıyor.

AJANSSPOR-DIŞ HABER

Adam her 6ayda bir 15 milyon euro üzerine koyarak transfer oluyor saka gibi resmen

##Hemen bir portekizli hoca##

Milli takım maçlarından sonra taraftar Merih'in gitmesi için tag filan açmıştı umarım Merih kendisi için en doğru kararı verir. Evet Juventus bir stoper için en üst nokta olabilir ama Juventus zaten De Light varken Merih'e kolay kolay şans vermiyordu bu Milli takım maçlarından sonra yedek kulübesinden çıkamadı çocuk

Oynayamadığım Juventus mu yoksa oynayabileceğim Milan mı ?

Kariyeri için hayırlı olur. Milan'ın kaos ortamında bu kadar istikrarlı savunmacıya 3 ayda pazubandı verirler yav. Kimine hay günü, kimine pay günü demişler. Milan kötü mötü ama o seviyede 6 ay aralıksız top oynamak Merih'in seviyesini arttırır. Ligt geldikten sonra hiçbir türlü Juve'nin 11 oyuncusu olamayacak zaten, dengi takıma sezon sonu satsalar bile Merih için kötü olmaz. İsim olarak büyük, istikrar olarak kötü bir transfer oldu onun adına.

Üst Alt