Merih Demiral Alınmalıdır - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Merih Demiral Alınmalıdır

Alanya'nın başkanı fanatik fenerli. Emre Akbaba mevzusunda ne tür pislikler çevirdiği ortadayken Merih'i alabileceğimizi sanmıyorum. Oyuncu zaten fener altyapılı. O keltoş küme bile düşseler alır fenere peşkeş çeker oyuncuyu.

Alanyanin hakki yok. Biz kulubune 3.5 yatirip alicaz, bu kadar basit. Hemen bagliycaz isi. Merihle konus anlas, git kulubune 3.5 milyonu yolla is bitsin!!

Adamların kiralık sözleşmesinden dolayı 3.5 milyon opsiyonu var.

Pardonda siz nasıl bunu yatırıp almayı düşünüyorsunuz gerçekten :D
Sen kulübünün kapısını çalacaksın sana kaç fiyat çekerse onu verip alacaksın.
Senin 3.5 milyon opsiyonu kullanma hakkın yok.

ahbab ne ettin :/

Bilmem
Giroudun kafasina dizi gomdugunde kirmizi gorse msjimi quote edip bravo der miydin
2.cisi de fbli olmasiyla ilgili sadece
Dedigim uzre fizigi superb bi herif. Luyi gibi. Oyun olarak da gelistigi asikar. Ama alanyadaki hatalarini da takip etmis biri olarak yazmistim. bizim fantastik taraftarlarimizin ozanin hatalarinin cetelesini tutmasini muteakip herifin bundesligada yilin rookiesi secilmesi gibi de denebilir

Bilmem
Giroudun kafasina dizi gomdugunde kirmizi gorse msjimi quote edip bravo der miydin
2.cisi de fbli olmasiyla ilgili sadece
Dedigim uzre fizigi superb bi herif. Luyi gibi. Oyun olarak da gelistigi asikar. Ama alanyadaki hatalarini da takip etmis biri olarak yazmistim. bizim fantastik taraftarlarimizin ozanin hatalarinin cetelesini tutmasini muteakip herifin bundesligada yilin rookiesi secilmesi gibi de denebilir

bende yanildim merih konusunda tirt topcu saniyordum
sasirdim sadece begenmene
pusuculuk yok yani oylesine alintiladim :D

Üst Alt