merih demiral - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

merih demiral

maç içinde aşırı gaza gelen, soğukkanlılığını kaybetmeye müsait yapısıyla bu çocuğun tarzını hiç sevemedim. elbette kötü demiyorum ama herhalde gaza gelişi alpay özalan´ ı hatırlattığı için biraz mesafeliyim.
Hocam mesafeli olma cunku onun gibi topa karsi agresif stoperler cok onemli.
Bizde de benzerini Marcao yapiyor.
Arkalarinda bu agresifliklerinden dogacak bosluklari dolduracak akilli bir stoper olduktan sonra bu tip oyuncular cok buyuk arti yaparlar takimlarina.

Twittera baktim cogu taraftar memnun. Yedigi aptalca sari kart icin elestirmisler sadece.

O cizgiden cikardigi pozisyonu da Mathijs de Ligt yaratti. Kendi ceza sahasi icinde topla oynarsan oyle Merih gibi adaminda yok ise golu yersin. De Ligt potansiyel olarak buyuk futbolcu olma yolunda ilerliyor ama bu kafayla biraz zor. Merih ise kucuk adimlarla buyuk topcu olma yolunda. Defans oyuncularin zaten en verimli yaslari 28 ile 34 arasidir. O zamana kadar buperformansini devam ettirip kucuk hatalarinida minimume indirebilirse ne mutlu bize. Milli takimin stoperleri Juventus, Leicester ve Liverpoolda oynuyor.

Twitter da Ozan Kabak'tan önce Liverpool bunu almak istemis diye haberler görmüstüm.

Düsünsenize Merih de EPL ye gitse Milli Takimin üc stoperi EPL stoperi olurdu. Böyle birseyin bir gün gerceklesebilecegine hic imkan verirmiydiniz. Son 10-15 senede ülkenin stoperleri gercekten iyi degildi. Su an elimizde Caglar, Merih, Ozan, Kaan var. Bunlarin arkasindan cikis yakalayip gelebilecek isimler de var.

Twitter da Ozan Kabak'tan önce Liverpool bunu almak istemis diye haberler görmüstüm.

Düsünsenize Merih de EPL ye gitse Milli Takimin üc stoperi EPL stoperi olurdu. Böyle birseyin bir gün gerceklesebilecegine hic imkan verirmiydiniz. Son 10-15 senede ülkenin stoperleri gercekten iyi degildi. Su an elimizde Caglar, Merih, Ozan, Kaan var. Bunlarin arkasindan cikis yakalayip gelebilecek isimler de var.
Haci bu cocuklar milli takimda birlikte oynuyorlar da hocalari maalesef Klopp veya Rogers falan degil. Yabanci dusmani Şenor bunlara ne taktik verecek de rakip forvet hakkinda ne soyleyecek te gelistirecek? Gene kendi yetenekleri ile bir seyler olursa olacak. Herif Taylan'i bile umursamiyor.

Üst Alt