merih demiral - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

merih demiral

Bize gelseydi aslan olur muydu asıl sorulması gereken o.

Bırakın adamlar gitsinler, bizde alt yapıdan adam çıkarıp göndermeye odaklanalım bir süre. Boyumuzdan büyük işlere gire gire yıllardır borç batağında boğuluyoruz
Asıl mesele bu işte. Biz alsaydık bu gelişimi gösteremezdi büyük ihtimalle.

Bu çocuklar oraya gidip oralarda gelişip bu seviyeye ulaşa biliyor işte. Türkiye'de biraz zor bu maalesef şimdiki gelişim ortamımızda.

İyi futbolcudur ama Emre ve Burak’ın kaldığı adam tayfasının son kurbanı olacak gibi görünüyor.

Kendisi dik duruş sergileyebilir, istediğini yapabilir, sahada kaptanlık yapabilir ama birini yapmak istemediği bir şeye zorlayamaz. Buna benzer şeyleri yapanların sonunu gördük. Gazetecileri evinden aldıranları, gazetecilere saldıranları, boğazını keserim hareketi yapanları, prim hesabına milli formayı satanları, adam dövenleri, silah çekenleri çok gördük.

Ben artık saha dışı işleriyle anılacak adamları görmek istemiyorum. Sahada üstte bahsedilen olaylara daha önce karışmış 1-2 veteran var. Onlarda defolup gidince bu milli takımda adam tayfadan bir artık kalmasını istemiyorum.

Umarım sadece hırsından yapmıştır ve maç sonunda kaan’dan özür dilemiştir.
%100

Arda, Burak, Emre, Volkan gibi tiplere benzer hareketler.

Mac sonu Griezmann denen oc nun saha ici hareketlerine bakmak yeterli olacaktir ne turlu guzel bir basari sagladigimizi gormek icin. Bundada Merihin guzel katkisi var. Helal olsun cesuryurek

hayır ilk zamanlar zaten çok iyiydi kendisi ve dediğim gibi o sınır olmasaydı kolaylıkla satabilirdik...çünkü kendini daha iyilerine karşı oynayarak geliştirebilirsin ve Merih Kaan ve Çağlar en iyilerine karşı oynadığından ve onlarla o ağır antrenmanları yaptıklarından sırıtmıyorlar sahada...Semihte o şans ne yazıkki yoktu...yoksa potansiyel vardı kendisinde ve bunu Ujfaluside söylüyordu...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk
Katılmıyorum hocam. Boş yere çok pohpohladık altyapımızdan çıktı diye bütün defolarına göz yumduk.

Bir stoperin en büyük özelliği efendiliği ise geçmiş olsun yani.

sent via GSC

Çağlar-Merih-Ozan Kabak-Kaan Ayhan

Alttan Mert Çetin geliyor. Sağ bek için Zeki-Mert Müldür

Muazzam bişey. Sol bek sorunu çözülürse kusursuz savunma hattı olur

Iyi oyuncu hirsli oyuncu. Kademe nedir biliyor ama kontrol disi hareketleri var. Ilerlyen donemde bu ona zarar getirir

Asker selami verdirmeye calismasi komedi. Nerdeyse hepiniz bedelli yapacaksiniz. Bana samimi gelmiyor. Gidersin roportajda askerlerle ilgili guzel seyler dersin olur biter.

Kaani orda hedef yaptin resmen. Hosuma gitmedi bu tutumu. Umarim sonu dusundugum heriflere benzemez.

Allah'tan fenerde degil. En az 25 milyon da bundan kaldirirlardi.
Bir de yabanci siniri gelecekken keske Mert de bizde olsaydi.

Kaan'a yaptığı barzoluğu yeni gördüm. Milli takımın bu jenerasyonunda da dengesiz, adamcı ve en kötüsü kraldan çok kralcı bir herifi lider görmemek adına kendisinin Juve'de yedek oturmasından memnun oldum. Bu barzoluğu yapan adam yarın Volkan abisi gibi 1 numaralı milli takım turnuvasının kader maçında rakibine kafa atıp takımını 10 kişi de bırakır. Ama pek tabii ki insan okumayı bilmeden anca önüne geleni pışpışlamayı bilen Şenor hocası tarafından büyük kaptan Burak'ın hemen ardından koluna pazubandı geçiren adam olacaktır. Bizim Çağlar gibi topunu oynarken 2 pozisyon sonrasını düşünen adamlara ihtiyacımız var, bu herif gibi gol atan arkadaşını istediğini yapmadı diye tartaklayanlara değil.

fenere gitmeden once kendisi ve babası Galatasarayliymis.yakin çevresi demiş hürriyete göre.zaten aidiyet hissetmeyip hemen kaçmasından belli portekize

Üst Alt