merih demiral - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

merih demiral

eğerki o zamanlar yabancı sınırı olmasaydı en geç ikinci sezonundan sonra Avrupaya satardık ve kendisini dahada iyi geliştirirdi bence Semih....Merih'in şansı Portekizden Alanyaya geldikten sonra geri Italyaya transfer olması....yoksa eğerki Türkiyede kalsaydı hayatta bu duruma gelemezdi Merih...şu an birde Bonucci ve Chielinni ile antrenman yapmanın meyvelerini alıyor resmen....

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Yok yav Semih de cok ama cok sacmasapan bir beklenti icine girdik hepimiz. Eski yazdiklarim falan aklima geldikce kendime gülüyorum sadece.

Uzun zamandir böyle bir yerli stoper görmedim.

Hatirliyorum da Semih'i yerlere göklere sigdiramiyorduk bir zamanlar, Semih bu cocugun b.ku bile olamaz. Umarim cizgisini hic bozmaz ve böyle devam eder, agzim acik sekilde izliyorum bu cocugu. Kademesi de sezgileri de muhtesem. Hayran kaldim bu cocuga.

Bir kac sene önce birisi deseydi Türkiye nin böyle güclü bir savunma hatti olacagini, hadi lan ordan manyak derdim.

Semih o kadronun bir guzel ekmeğini yedi.Sağında ujfa önunde melo oyunuyor daha ne olsun.Hatırlıyorum da shalke deplasmanında 18 yaşında ki draxler bir omuzla yıkmıştı semihi.Yine aynı göruntu marcao herrera pozisyonunda da oldu.Bir stoperin fiziksel olarak ezilmesi kabul edilecek bir olay değildir.Hadi yık bakalım luyindamayı merihi çağları falan

Yok yav Semih de cok ama cok sacmasapan bir beklenti icine girdik hepimiz. Eski yazdiklarim falan aklima geldikce kendime gülüyorum sadece.
hayır ilk zamanlar zaten çok iyiydi kendisi ve dediğim gibi o sınır olmasaydı kolaylıkla satabilirdik...çünkü kendini daha iyilerine karşı oynayarak geliştirebilirsin ve Merih Kaan ve Çağlar en iyilerine karşı oynadığından ve onlarla o ağır antrenmanları yaptıklarından sırıtmıyorlar sahada...Semihte o şans ne yazıkki yoktu...yoksa potansiyel vardı kendisinde ve bunu Ujfaluside söylüyordu...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Arda gibi şovmen yalakanın teki olacağını düşünmüyorum. Çocuğun samimi duyguları bunlar herhangi bir çıkar amacıyla, farklı niyetlerle değişik triplere girmiyor yani. Gerçekten hissederek oynuyor ve yaşıyor gibi duruyor. Umarım oyun olarak da karakter olarak da bizi hayal kırıklığına uğratmadan uzun yıllar Avrupa'da üst düzey oynar ve milli takıma kaptanlık yapar..

Fenerbahçemizin Türk futboluna armağan ettiği büyük yetenek
Aynen allah kekeç Saffet Akbaş'tan razı olsun o kovdurmuş bundan bir halt olmaz diye :) Şimdi en büyük fener düşmanlarından ;) Ayrıca tam bir vatanperver siyasete bulaşmıyor adamcı tayfadan değil ama tam bir gavurslayer... Gözü dönmüş formayı bayrak gibi öpüyor... Kin bürümüş gözünü aslanımın asker selamını da bu zorluyor arkadaşlarına... Alpay'ın naifliği ve aptal gücüyle Hakan'ın kurnazlığı ve kindarlığı tek bir bünyede buluşmuş... GALATASARAY KİN'DİR!!! Unutma Merihçiğim ;)

Aslında saffet de bunun gibi muhaccir merih de karamürselli... Ama karamürsel sepeti değil :) Acaba neden taktı çocuğa burnuma komisyonculuk kokuları geliyor...

Fenerli Galatasaray Muhabiri Halil Özer'den gelsin o zaman :)

:asd:

Çağlar ile öyle dengeli oldular ki muazzam, Merih tam bir manyak yerinde duramıyor çok hırslı, Çağlar soğukkanlı ikisi de çabuk, çok daha önemli yerlerde olacaklar ikisi de transfer yapar, Merih Juve de oynayamıyor ama Napoli de falan oynar epl ihtimali de var

Hırsına, oyununa hayranım. Bazı hareketleri abartı geliyor ama daha bu herifin yaşı 21 yani. Arada bir ergenlikleri de olacak normaldir.

Önümüzdeki sezon iyi üst seviye bir takıma gidecektir şüphesiz. Çünkü Juve'de işi zor. Kulübede bekleyerek bu yaşta kendini çürütmesin. Kariyerini iyi planlaması gerekli.

Dün akşamki tavırları gelecekte adam tayfaya katılacağını gösterdi gibi. Merih'i çok beğeniyordum ama kontrolsüz tavrı ona zarar verecektir ileride.
Instagram'daki paylaşımlar da onu gösteriyor. Emre B + Burak + Merih'in olduğu ciks bir foto var. ADAM tayfanın yeni üyesi muhtemelen.

Siyasi karıştırmak istemiyorum ama Merih milliyetçiden daha çok biraz ampulcü gibi geliyor bana.

Merih demiral adamdır dün yaptığı hareketleri doğru bulun veya bulmayın hiçbirinin totosu yemezdi .O kadroda geleceği en parlak adam kendisi en sağlam takımın kadrosunda ama hepsini hiçe sayıp bu dik duruşu sergiledi.... Kariyerini zedeleyebilir bu tavırlar o konu ayrı ama bakıyorum sosyal medyada ılık götlü terörist sevicilere dert olmuş milliyetçiliği ...

Takım liderini buldu... Bu adam yıllarca takıma liderlik yapacak. Türkiye'de keşfedilememesi ayrı bir utanç kaynağı. Fenerliler tenhada ağlıyorlardır kesin :asd:

İyi futbolcudur ama Emre ve Burak’ın kaldığı adam tayfasının son kurbanı olacak gibi görünüyor.

Kendisi dik duruş sergileyebilir, istediğini yapabilir, sahada kaptanlık yapabilir ama birini yapmak istemediği bir şeye zorlayamaz. Buna benzer şeyleri yapanların sonunu gördük. Gazetecileri evinden aldıranları, gazetecilere saldıranları, boğazını keserim hareketi yapanları, prim hesabına milli formayı satanları, adam dövenleri, silah çekenleri çok gördük.

Ben artık saha dışı işleriyle anılacak adamları görmek istemiyorum. Sahada üstte bahsedilen olaylara daha önce karışmış 1-2 veteran var. Onlarda defolup gidince bu milli takımda adam tayfadan bir artık kalmasını istemiyorum.

Umarım sadece hırsından yapmıştır ve maç sonunda kaan’dan özür dilemiştir.

İyi futbolcudur ama Emre ve Burak’ın kaldığı adam tayfasının son kurbanı olacak gibi görünüyor.

Kendisi dik duruş sergileyebilir, istediğini yapabilir, sahada kaptanlık yapabilir ama birini yapmak istemediği bir şeye zorlayamaz. Buna benzer şeyleri yapanların sonunu gördük. Gazetecileri evinden aldıranları, gazetecilere saldıranları, boğazını keserim hareketi yapanları, prim hesabına milli formayı satanları, adam dövenleri, silah çekenleri çok gördük.

Ben artık saha dışı işleriyle anılacak adamları görmek istemiyorum. Sahada üstte bahsedilen olaylara daha önce karışmış 1-2 veteran var. Onlarda defolup gidince bu milli takımda adam tayfadan bir artık kalmasını istemiyorum.

Umarım sadece hırsından yapmıştır ve maç sonunda kaan’dan özür dilemiştir.

Benzer şeyleri yazacaktım.Gol anında kaana selam ver falan demiş galiba.Kimse selam vermek zorunda değil bence.Vatanseverliği çok sembollere bağlıyoruz.

Üst Alt