Merino - Roberto Merino Ramirez | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Merino - Roberto Merino Ramirez

Ne ha dovuta fare di strada sul percorso della pazienza Roberto Merino Ramirez (27), il fantasista peruviano approdato alla Salernitana lo scorso gennaio per volere del presidente Lombardi. La squadra stentava e scivolava sempre più verso la zona retrocessione, ma Castori non riusciva mai a vederlo (Mutti era andato via qualche giorno prima del suo arrivo), forse per la volontà di alcuni senatori a lui più fedeli. Eppure chi era sceso in campo al suo posto non aveva reso in una maniera tale da giustificare questo ostracismo. Con Brini la musica è cambiata. Il Maradona delle Ande, raccomandato dalla sapienza calcistica di José Alberti, è riuscito a ritagliarsi uno spazio più consistente, disputando larghi spezzoni di partita come è accaduto nelle gare con Rimini ed Albinoleffe. Proprio con i seriani, il giocatore è stato protagonista di un eurogol nel 4-2 granata. Il nomadismo di Merino, che prima di arrivare a Salerno aveva cambiato diverse squadre fino a sostenere un provino con la Juve Stabia, non ha comunque offuscato le sue qualità, riconosciute innanzitutto dal Galatasaray. Il club turco ha infatti operato proprio recentemente un sondaggio con la società di Lombardi, parallelamente all'interessamento di altri club europei. L'atleta peruviano, la cui valutazione supera il milione di euro, è legato alla Salernitana per altre tre stagioni.

TUTTO MERCATO

Turkcesi (google translate)

Bu sabır yolu Roberto Merino Ramirez (27) aracımla yolda nedeniyle ise, Peru Fantasista Salernitana son Ocak up Başkan Lombardi ve için. Stent ve giderek indirme bölgesine doğru takım slaytlar, ama hiç Castori görüntülemek için olabilir (Mutti birkaç gün kendi varıştan önce sol) bazı senatörler ve belki de isteklilik de sadık olan vardı. Bu sürgün haklı Yine de onun sonrası düşmüş olan bir şekilde yapılmış değildi. Brini müzik değişti. The Maradona of the Andes, futbol ve bilgelik José Alberti tarafından önerilen, daha büyük bir yer yapmak için, başarmış olarak Rimini ve Albinoleffe ile yarışlarda oldu oyunun büyük parçalar oynadı. Seriani Sadece birlikte, oyuncu bir Europol'a yılında 4-2 bombası görev almıştır. Merino, daha önce Salerno gelmeden bir göçebelik, bir test-Juve Stabia ile parça desteği için çeşitli takımlar değişti kalitesini gölgede değil, önce Galatasaray ile tanıdı. Bu Türkçe kulüp sadece yakın, diğer Avrupa clubs iyi niyet yanında dış Lombardi bir araştırma yaptı. The Peru atlet, bu değerlendirme ile, Salernitana başka bir üç sezondur ilgili bir milyon avro aşıyor.

Vallah hic tanimadim bir oyuncu, anladim kadar, Galatasaray bu oyuncu ile ilgileniyor mus.

s_34538_2006_1.jpg

2.gif

Cevap: Merino - Roberto Merino Ramirez

Ben bu adamı izledim,süper bir topçu ya. :D Gerçekten ya,keşke Galatasarayımız bu adamı alsa.

Kimdir bu tanıyan var mı? Bi de Google translate'e hayranlığımı dile getirmeden geçemiycem.:D

bu ne yaa adam leblebi yer gibi adam calimliyor:D:D

asisstleride var alinabilirse süper

Ben once yazmistim, simdi de TURK BASINI

Ramirez iddiası

03 Mayıs 2009 Pazar * 10:49

Salernitanalı Roberto Merino Ramirez’i takip ettiğimiz iddia ediliyor

İtalyan tuttomercatoweb.com adlı internet sitesi Galatasaray’ın Serie B takımlarından Salernitana’da forma giyen Roberto Merino Ramirez’i takip ettiğini iddia etti.

Haberde, sarı-kırmızılıların Ramirez ile ilgili araştırma yaptığı ve oyuncunun durumunu kulübüyle görüştükleri belirtildi. Orta sahada mücadele eden Peru doğumlu futbolcu, 2000 yılında İspanya 18 Yaş Altı Milli Takımı’nın teklifini kabul ederek, 1 kez bu ekipte forma giymişti. Barcelona, Mallorca ve Malaga alt yapılarında futbol oynayan 26 yaşındaki oyuncu, kariyerinde daha önce İsviçre’nin Servette, İspanya’nın Murcia, Yunanistan’ın Akratitos ve Atromitos takımlarında görev yaptı. Ramirez’in Salernitana ile 3 yıllık sözleşmesi bulunuyor.

Bu arada sezon sonunda Galatasaray’da kalıp kalmayacağı hâlâ netleşmeyen kaleci Morgan de Sanctis’in, Sampdoria tarafından da takip edildiği ileri sürüldü.

Kaynak: Milliyet

Kaynak: aslinda Tutto Mercato

İş yapar bu adam. Ama bizimkiler kadar İtalyanlar da takip ediyordur sanırım bu oyuncuyu. Eğer gerçekten kaliteliyse bize düşmez diye düşünüyorum. Ama şahsen göz zevki için alınmasını isterim. Tekniğinin yanı sıra çok şovmen ve çok mücadeleci gördüm arkadaşı.

Potansiyeli nasıl bilmiyorum ama 3 tane çürük adam alacağımıza 1 tane adam gibi adam alalım daha iyi.

Videosunu izledim teknik bir oyuncuya benziyor tabi video izlenilerek oyuncu alınmaz o ayrı...

Yunan arkadaşlardan edindiğim bilgiye göre bu adamın sakatlık ve psikolojik sorunları varmış.

Hatta Olympiakos ile adı geçmiş ama o zamanlar başka bir transfer yapmış...

Yoksa iyi bir futbolcuymuş ama sorunları bir hayli fazlaymış.Melankoli olduğu bile söyleniyormuş...

Şampiyonluk yarışından kopan Galatasaray, bir sonraki sezon için güçlü bir kadro kurmanın hesaplarını yapıyor.

Lincoln'den istediği verimi alamayan, oyuncunun sürekli problem çıkarıp, takım içerisinde huzursuzluk yaratmasından sıkılan Galatasaray yönetimi yeni 10 numarasını buldu.

İtalyan basınının flaş haber olarak verdiği haberde Galatasaray'ın,İtalya'nın Serie B (İtalya ikinci ligi) takımlarından Salernitana'da forma giyen 26 yaşındaki Roberto Merino'yu transfer edebileceği iddia edildi.

Tam adı Roberto Merino Ramirez olan oyuncu Peru doğumlu. Fakat Merino 2000 yılında İspanya 18 yaş altı Milli takımı'nda forma giydi.

Daha önce Barcelona, Mallorca ve Malaga takımlarının alt yapılarında forma giyen Merino, tekniğinin yüksekliği ile tanınıyor.

- MENAJERİNDEN GALATASARAY AÇIKLAMASI -

Oyuncunun menajeri İtalyan basınına yaptığı açıklamada "Evet Galatasaray 3 milyon avroluk bir teklif yaptı. Fakat transfer henüz kesin değil. Sene sonunda karar vereceğiz. Merino'yu aynı zamanda Palermo ve Udinese de istiyor." dedi.

- ROBERTO MERINO RAMIREZ KİMDİR? -

Tam Adı : Roberto Merino Ramírez

Doğum tarihi : 19 Mayıs 1982

Doğum Yeri : Chiclayo, Peru

Boy :1.67 m

Mevki : Orta Saha (Oyun Kurucu)

MARATON.COM.TR ÖZEL

HABER : İLKER EZİBAY

9670930c48dc474aede65d5.jpg

Roberto Merino Ramirez

ASLAN TEKLİFİNİ YAPTI BEKLİYOR!..

Şampiyonluk yarışından kopan Galatasaray, bir sonraki sezon için güçlü bir kadro kurmanın hesaplarını yapıyor.

Lincoln'den istediği verimi alamayan, oyuncunun sürekli problem çıkarıp, takım içerisinde huzursuzluk yaratmasından sıkılan Galatasaray yönetimi yeni 10 numarasını buldu.

İtalyan basınının flaş haber olarak verdiği haberde Galatasaray'ın,İtalya'nın Serie B (İtalya ikinci ligi) takımlarından Salernitana'da forma giyen 26 yaşındaki "Perulu Maradona" lakaplı Roberto Merino'yu transfer edebileceği iddia edildi.

Tam adı Roberto Merino Ramirez olan oyuncu Peru doğumlu. Fakat Merino 2000 yılında İspanya 18 yaş altı Milli takımı'nda forma giydi.

Daha önce Barcelona, Mallorca ve Malaga takımlarının alt yapılarında forma giyen Merino, tekniğinin yüksekliği ile tanınıyor.

- MENAJERİNDEN GALATASARAY AÇIKLAMASI -

Oyuncunun menajeri İtalyan basınına yaptığı açıklamada "Evet Galatasaray 3 milyon avroluk bir teklif yaptı. Fakat transfer henüz kesin değil. Sene sonunda karar vereceğiz. Merino'yu aynı zamanda Palermo ve Udinese de istiyor." dedi.

- ROBERTO MERINO RAMIREZ KİMDİR? -

Tam Adı : Roberto Merino Ramírez

Doğum tarihi : 19 Mayıs 1982

Doğum Yeri : Chiclayo, Peru

Boy :1.67 m

Mevki : Orta Saha (Oyun Kurucu)

Lakabı : Perulu Maradona

MARATON.COM.TR ÖZEL

HABER : İLKER EZİBAY

Youtube sayesinde futbolcu transfer etmek buna denir :eek: Iddia ediyorum bu forumda bu adami 90 dk izleyen olmamistir. 10 numara mevkiini öyle her oyuncu dolduramaz, görüyoruz Lincoln'ü.

Youtube sayesinde futbolcu transfer etmek buna denir :eek: Iddia ediyorum bu forumda bu adami 90 dk izleyen olmamistir. 10 numara mevkiini öyle her oyuncu dolduramaz, görüyoruz Lincoln'ü.

Aynen öyle hocam Alanzinho ya 4,5 mn € verdiler noldu mındar oldu. Eger lincolnu gözden cıkardıysak en az onun kalitesinde bi futbolcu almalıyız yoksa bırakmanın bi anlamı yok yada sistemi degiştiricez 10 numarasız oynıcaz.

@Serdinç Sevinç, yeni açtığınız konunuzu, mevcut olan bu konuya birleştirdim.

Stili biraz messi'e benziyo....hizlida tam üçlü forvet için bir adama benziyo :)

Üst Alt