Merkez Orta Sahamız Nasıl Olmalı ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Merkez Orta Sahamız Nasıl Olmalı ?

Merkez Orta Sahamız Nasıl Olmalı ?

Fernando nun yokluğunu göz önünde bulundurarak

1380e1cab04a4135ed28e70f0808d1b5.jpg

A ] 4-4-2

_________ X __________X__________

B ] 4231

_________ X __________X__________
_______________ X

C ] 433

_________ X _____ X _____X______

Sistem ve Oyuncuları alalım.

Son düzenleme:
fernandonun sakatligi bitene kadar:

ryan henk donk bir kaç maç xelçukun yerine oynamasi lazim. Donk - Tolga

eger selçuktan daha iyi bir performans ortaya koyarsa artik o oynamali

koyamazsa selçuk - tolga olmali

Elde kalan orta saha oyuncularının Donk, Tolga ve Selçuk olduğunu düşününce orta sahasız bir sistem icat etmemizin elzem olduğunu düşünüyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Elde kalan orta saha oyuncularının Donk, Tolga ve Selçuk olduğunu düşününce orta sahasız bir sistem icat etmemizin elzem olduğunu düşünüyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7-3 yahut 8-2 gibi bir şey yani?...Bakarsın tutar da Futbol Dünyası' nı peşinden sürükleyen bir akımın öncüsü oluruz!:hat:;)...

İdeal orta sahamız Fernando-Tolga, Fernando' nun yedeği Donk' tur. Tolga' nın yokluğu yahut beklentiyi karşılayamaması durumunda işler karışır. Selçuk belki bir süreliğine bir nebze; Belhanda ile asla yürümez. Başka kimse de yok maalesef...

4-3-3 dar alan

mariano maicon denayer yuto
donk
belhanda tolga
feg garry
gomis

ofansif yönden çok ambole olursak donk/belhanda/tolgadan biri çıkıp sinan veya Eren girmeli 4-4-2ye dönmeliyiz

Belanda’nın orta sahanın ortasında işi yok. Bu takım 4-3-3 oynamaz. Oynaması için Selçuk 2011-2012’ye dönmeli. Yani imkansız. Adam akıllı bir santrafor ile çok iyi 4-4-2 olurdu Belhanda da oynamamış olurdu ama yapılacak bir şey yok. Şu an için en iyi sistem ve benim favori sistemim 4-2-3-1 oynamalıyız.

Muslera

Mariano Maicon Serdar Nagatomo

Donk Tolga

Feghouli Belhanda Rodriguez

Gomis

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Tolga belhanda ikilisinin denenmesi taraftarıyım belhanda son maçta koşmayı mücadeleyi terim sayesinde biraz yapmaya başladı şampiyonluk için belhandayı kazanmak zorundayız ne yapacağı belli olmuyor yuhlarken asist yapıp katkı verebiliyor

Üst Alt