Mersin Yeni Stadyum | 25.534 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mersin Yeni Stadyum | 25.534

Cevap: Mersin Yeni Stad | 25,534

p43v6.jpg
p5k25.jpg
971238_596247733753770_1032282451_n.jpg

Dağın eteğine yapmışlar stadı. Metro olayı falanda yok Mersin'de. Lig maçlarında kim gidecek oralara.

Eski Tevfik Sırrı Gür stadının oraya da AVM yapacaklarmış. Deniz kenarında, şehrin içindeki güzelim yeri yine kendilerine kullanacaklar.

Yakisir, Adamlar nede olsa üstün basari göstererek Stancu'yu 500 bin € ya almamslar yani...

Elazığ,Karabük,Kasımpaşa gibi takımların stadında maç izlerken futboldan soğuyorum arkadaş. Umarım acele yenilenir şunların statları da.

sensin,

ligde kalmaya oynayacak zaten haddinden fazla takım vardı gerek yok bu kadar fazlasına. Rekabetçi takımlar lazım, ligin takım sayısı 20'ye çıkarılmalı ve birbiriyle rekabet eden takımlar çoğalmalıdır. Göztepe ve Karşıyakanın olması gibi. Yoksa elazığ gelmiş Ağrıspor gelmiş banane tüm sezon yapacakları iş her maçta yatıp 1 puan almak. işine bak sen

sensin,

ligde kalmaya oynayacak zaten haddinden fazla takım vardı gerek yok bu kadar fazlasına. Rekabetçi takımlar lazım, ligin takım sayısı 20'ye çıkarılmalı ve birbiriyle rekabet eden takımlar çoğalmalıdır. Göztepe ve Karşıyakanın olması gibi. Yoksa elazığ gelmiş Ağrıspor gelmiş banane tüm sezon yapacakları iş her maçta yatıp 1 puan almak. işine bak sen

Elazığ bu ligde 3 büyük takımdan sonra ligin en fazla seyirciye oynayan takımı ts dahil diğer takımların hepsi geride kalmış durumda,önce araştır sonra yaz öyle işkembeden atmakla bu iş olmaz göztepe karşıyaka önce ptt.1 lige tutunsun sonra buraya gelsin.

Stadyum güzel de gerçekten şehre çok uzak bir noktada. Oraya ulaşım nasıl olacak merak ediyorum

Elazığ bu ligde 3 büyük takımdan sonra ligin en fazla seyirciye oynayan takımı ts dahil diğer takımların hepsi geride kalmış durumda,önce araştır sonra yaz öyle işkembeden atmakla bu iş olmaz göztepe karşıyaka önce ptt.1 lige tutunsun sonra buraya gelsin.

:asd: ağzımdan seyirciyle alakalı birşey çıktı mı? ben kulübün vizyonuyla alakalı birşey dedim. Elazığ'ın işi yok bu ligde o kadar

Üst Alt