Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Mersin Yeni Stadyum | 25.534


Cevap: Mersin Yeni Stad | 25,534sensin,ligde kalmaya oynayacak zaten haddinden fazla takım vardı gerek yok bu kadar fazlasına. Rekabetçi takımlar lazım, ligin takım sayısı 20'ye çıkarılmalı ve birbiriyle rekabet eden takımlar çoğalmalıdır. Göztepe ve Karşıyakanın olması gibi. Yoksa elazığ gelmiş Ağrıspor gelmiş banane tüm sezon yapacakları iş her maçta yatıp 1 puan almak. işine bak sen


senin mantigina göre hoffenheimda bundesligada isi yok o zaman,Hey allahim nasil bir sacma düsünce,elazigin gelmesi tüm doguyu sevindiriyor gururandiriyor,senin bunu anlayacagini zanetmiyorum.
 
Cevap: Mersin Yeni Stad | 25,534senin mantigina göre hoffenheimda bundesligada isi yok o zaman,Hey allahim nasil bir sacma düsünce,elazigin gelmesi tüm doguyu sevindiriyor gururandiriyor,senin bunu anlayacagini zanetmiyorum.


banane abi doğunun sevinmesinden, zaten var diyorum aynı mantalitede takımlar. o zaman dolduralım hep böyle abuk sabuk takımları GS ve fb kalsın 2 tane güçlü La liga gibi derbiyi kim kazanırsa o şampiyon olsun. açın az ingiliz ligi izleyin:Dek olarak bundesliganın %90'ı ligde kalmaya oynayan takımlar değil her ligde var böyle ufak tefek takımlar. Bizimkilerin hepsi ufak. Bi bursa gibi varmı şu maçıda alayımda UEFA'ya gideyim diyen başka var mı 4 büyüklerle kafa kafaya oynayan? Doğudaki insanlar sevinecek diye ben her maç kapanan takım istemiyorum. Biraz kafa tutmaya çalışsınlar en azından denesinler. Zaten bi çok takım var ligde elazığ gibi. Bizim ligimiz için en iyisi Bursa gibi anadolu takımlarının çoğalması. Belki eskişehiride katabiliriz.
 
Cevap: Mersin Yeni Stad | 25,534banane abi doğunun sevinmesinden, zaten var diyorum aynı mantalitede takımlar. o zaman dolduralım hep böyle abuk sabuk takımları GS ve fb kalsın 2 tane güçlü La liga gibi derbiyi kim kazanırsa o şampiyon olsun. açın az ingiliz ligi izleyin:D
Istanbul belediyeyi örnek verseydin yada Kayseri gibi güzel stadi olupta taraftarin destek vermedigi takimlari yazsaydin,sana hak verirdim ama maalesef o saydigin takimlarin baska getirileri var ligimiz icin ve ülkemiz icin kardesim:yenieek:
 
Cevap: Mersin Yeni Stad | 25,534Istanbul belediyeyi örnek verseydin yada Kayseri gibi güzel stadi olupta taraftarin destek vermedigi takimlari yazsaydin,sana hak verirdim ama maalesef o saydigin takimlarin baska getirileri var ligimiz icin ve ülkemiz icin kardesim:yenieek:
zaten ligimizde bi çok var aynı mantalitede derken kimi kastettiğimi anlamanız lazımdı, hoş anlasanız zaten bu konuşma olmuyor olacaktı. Zaten konu saptı bence noktalayak burda
 
Üst Alt