Mert Günok Adım Adım Galatasaray'a! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mert Günok Adım Adım Galatasaray'a!

117276_mert-gunok-icin-500-bin-euro-istedik.jpg

Galatasaray'ın kadrosuna katmaya hazırlandığı Bursaspor'un kalecisi Mert Günok, yeşil-beyazlıların Avusturya
kampından ayrıldı.

Başarılı kaleci için takım arkadaşları veda partisi düzenlerken Mert teknik ekip ve oyunculara teşekkür etti. Sabah saatlerinde kamptan ayrılan Mert Günok, geçen sezondan kalan alacaklarını tahsil ederek Bursaspor ile olan sözleşmesini feshetti.

Bursaspor, yıllık 1.2 milyon Euro kazanan Mert'i bedelsiz olarak serbest bıraktı. Bu koşullarda Galatasaray Kulübü, Mert Günok için herhangi bir bonservis bedeli ödemeyecek.

Önümüzdeki günlerde transfer ile ilgili resmi açıklamanın yapılması ve Mert'in Galatasaray'ın ikinci etap kamp çalışmalarında yer alması bekleniyor.

NTV Spor

Musleradan sonra yakışıklı kaleciler ile devam etmemiz lazım..

İyi kalecilerin hepsi yakışıklı oluyor eğer kafaınızı kaldırıp avrupaya bakarsanız binlerce örneği vardır..

Muslera, Buffon, De gea, Courtois, joe hart, ter stegen, Valdes ve daha onlarcasııı

Cenk'den iyi olmayan bir kaleci. Düşünün Cenk kötü kaleci.

Ayrıca bu adamın kadroyu sızdırmayacağını nereden bileceğiz adam Fanatik Fenerbahçe'li.

Şöyle herifleri almayın şu takıma ;

"Bursaspor'la yollarını ayıran Mert Günok'a Galatasaray'ın ardından Medipol Başakşehir de talip oldu. Başarılı kaleci, Bursaspor'un Avusturya kampından ayrıldı ve bu akşam İstanbul'a gelecek. Mert Günok, Medipol Başakşehir ile de masaya oturacak. Mert Günok, Medipol Başakşehir ile görüştükten sonra tercihi yapacak." [beinsports]

Üst Alt