Mert Hakan Yandaş Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mert Hakan Yandaş Resmen Fenerbahçe'de

İyi de kosamiyor ki. Koşmayı bilmiyor çok dikkatimi çekti bugün ilk kez izliyorum fenere gittiğinden beri dikkat ettim bu herif böyle değildi bi korkaklik bi ürkeklik savruk iğrenç bi hale bürünmüş salak nasi bi hata yaptığını acı şekilde tecrübe ediniyor.
Bu adamdaki sorun psikolojik yaşanan süreçten çok etkilenmiş

çok şey yapmak istiyo çabucak ama acele ettiği için eline yüzüne bulaştırıyo

yani normalde sakince 2 dkda üstünü değiştirirsin ama acele edince çorabı bile ters giyer o süre 15 dakkaya çıkarya bunun hesapta o

bide takım bunun üstüne kurulacaktı,takım kuruldu bu yok :asd:

üstüne mesutla irfanda geldi as oyuncu olması mümkün değil rotasyonda takılacak en fazla

bir süre sonrada takasta değerlendirilir sonrada sivasa döner

İyi de kosamiyor ki. Koşmayı bilmiyor çok dikkatimi çekti bugün ilk kez izliyorum fenere gittiğinden beri dikkat ettim bu herif böyle değildi bi korkaklik bi ürkeklik savruk iğrenç bi hale bürünmüş salak nasi bi hata yaptığını acı şekilde tecrübe ediniyor.

işte bizde gelseydi farkli olabilirdi diyom. fbde kötü = her yerde kötü demek degil

Fener'e 50 Milyon TL zarar vermiş olduk yine biz ilgilenmesek almazlardı puhahahaha. İrfan bundan da beter 10 Milyon € bonservis var.

Üst Alt