Mertan A Takım ile İdmanda !


B_7404268f9bdb3ce7c3a63397541ee04c.jpg
Galatasaray Profesyonel A Takımı, Spor Toto Süper Lig’in 11. haftasında Pazar günü Beşiktaş’la oynayacağı maçın hazırlıklarına Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yaptığı sabah antrenmanıyla devam etti.Haberin devamı GSC Portal'da!
 
Cevap: Mertan A Takım ile İdmanda !Hadi bakalım Mertan kendini gösterme zamanı geldi. Çok çalış ve formayı kap kardeşim benim. Bu arada Emre Çolak nasıl bakıyor pozisyona. Bu çocuk formayı kaparsa Emre belki biraz kendinden utanırda daha çok çalışır.
 
Cevap: Mertan A Takım ile İdmanda !Koskoca A2 Takimindan bir tane oyuncunun Süper Lig seviyesinde olmasi aci bir olay. Kazim-Riera-Emre-Aydin su adamlardan formayi alamazsa kendisine olan inancimi kaybederim.Emre Colak ve Aydindan iyi olmasi gerekir zaten. Riera'da lesh alti bir oyuncu. Kazim-Mertan kanatlari denenir bence.
 
Cevap: Mertan A Takım ile İdmanda !Üstüne koyarak,sürekli kendini geliştirir umarım.Nasıl bir oyuncu,henüz izlemediğim için bilmiyorum ama yapılan yorumlara bakılırsa tatmin edici bir oyun oynamış Benfica maçında.
 
Cevap: Mertan A Takım ile İdmanda !la fotolara bakıyodum 18.resimde mustafa sarpı gördüm birden dilim boğazıma kaçtı haa.ama sonradan baktımda tekrar enginmiş o.la ne kadar cok benziyolar birbirlerine
 
Mertan tam 4-3-3 sağ forveti, bu yaşta hız çalım pres hepsi var. Şutlarına bakmak lazım. Bence Terim bu çocuğu kullanır sezon içinde. Semih gibi cuk oturursa sağ kanadı kimseye bırakmaz.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt