Mertan Öztürk Benfica Maçında Ne Yaptı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mertan Öztürk Benfica Maçında Ne Yaptı?

Cevap: Mertan Benfica Maçında Ne Yaptı?

Kendine hakim olamasa bizim oyunculara bile pres yapar bu.

İlk oyun heyecanından değildir de oyun yapısından anlayışındandır inşallah

Cevap: Mertan Benfica Maçında Ne Yaptı?

Beyler bu ne ya. Ben maçı izleyememiştim. Yabancı transferine gerek yok. Kazımdan ve devşirme sağ açıklardan kurtulduk. ;)

Cevap: Mertan Öztürk Benfica Maçında Ne Yaptı?

20 dakikada abartmamak lazım ancak böyle bir futbolcuyu inşallah kazanırız :) Ama daha çoook calısması lazım ..

Bu sene Semih'i kazandık. Mertan için erken ama kazanırsak çok iyi olacak. Diğer gençler de denenmeli.

Rijkaard Aydın'dan Jesus Navas yaratamadı ama Fatih Hoca Mertan'dan yapabilir :p

LAN SERGEN

su noktalama isaretlerinin bosluklarini dogru durus ayarla

yarınki maçta oynayabilir.saat 1.30ta floryada karşıyaka maçı var.

aydını örnek alsın onla sürekli konuşsun,yakın olsun ona ki onun yaptıklarını yapmasın:) inşallah tam anlamıyla kendini gösterir seviyeye gelir..

İlk izlenim iyi. Hatta ben Bilal'i de beğendim. 1-2 maçla umut bağlamak olmaz. Biraz geliştirsinler kendilerini zamanı var. En azından dışarıdan bi dünya para verip ne idüğü belirsiz oyunculara yıldız demeyiz :)

Hızı ve presi benim de dikkatimi çekti. Bilal'in de ayağına top yakışıyor.

Bir kanat adamından beklenen nedir?

1-Adam eksiltebilme özelliği olacak

2-Savanma pozisyonunda topun arkasına geçebilecek

3-Doğru yerde doğru zamanda iyi orta yapabilmek

4-Toplu veya topsuz olarak içeriye kat ederek forveti çoğaltmak

Çocuk iyi topçudur kötü topçudur -ki bana göre şahane bir oyuncu olacak- bunların hepsini tartışabilirsiniz ama kısacık sürede yukarıda yazılı olan temel görevlerin tamamını yapabileceğine dair son derece güçlü bir ışık yaymıştır.

İlk izlenim iyi. Hatta ben Bilal'i de beğendim. 1-2 maçla umut bağlamak olmaz. Biraz geliştirsinler kendilerini zamanı var. En azından dışarıdan bi dünya para verip ne idüğü belirsiz oyunculara yıldız demeyiz :)

Hızı ve presi benim de dikkatimi çekti. Bilal'in de ayağına top yakışıyor.

Aynen ben de Bilal'ı beğendim ama Mertan hücum oyuncusu hareketli falan daha göze battı aslında Bilal baya iyiydi ama göze batmadı.

Aynen ben de Bilal'ı beğendim ama Mertan hücum oyuncusu hareketli falan daha göze battı aslında Bilal baya iyiydi ama göze batmadı.
bişey söyliyim mi?bilal geçen sezon berkinle takımın en iyi oyuncusuydu !performansı gerçekten iyiydi. klas gollerin adamıdır. ve bilekleri ince değişik bi tekniğe sahip. avrupai bi yetenek sanki.. buranın adamı değil gibi. bilal bu sezon uğur ayhanla ortasahanın ortasında oynuyo yani defansıda öğreniyo ..müthiş bi ortasaha oyuncusu olabilir.bugün 1.30ta maç var. gstv de izleyin.bilali hücumda değerlendirmek iyi olur.yetenekli adam .

Maçı izleme fırsatım olmadı. Ancak dün gece özetlerini izleyebildim. Çok güzel top oynamış çocuk. Bizim 11 de oynayan topçular bu kadar etkili oynayamıyorlar. Artık Fatih hoca çıkartmalı bu çocukları piyasaya.

bu sefer herkes inanıyo oynayacağına ha .çünkü mertanın zamanı.

Üst Alt