Mertan'ı ilk 11 de görmek istiyoruz!


İspanya milli takımının sol beki olan bir adamı bile zorlayacak bir mertan'ın yaşı ne olursa olsun kadroya girmesi gerektiğini düşünüyorum. Lütfen bunu buradan yönetime duyuralım!Bugün Gökhan Zan ve Servet sakatlanmasaydı Semih belki de takımımızdan gidecekti. Aynısı Kazım, Sabri ve Riera gibi adamlar yüzünden bu çocuğa olmasın.Sivas maçında mertan 11'e!
 
Cevap: Mertan'ı ilk 11 de görmek istiyoruz!Aynen istiyak ;)İspanya milli takımının sol beki olan bir adamı bile zorlayacak bir mertan'ın yaşı ne olursa olsun kadroya girmesi gerektiğini düşünüyorum. Lütfen bunu buradan yönetime duyuralım!Bugün Gökhan Zan ve Servet sakatlanmasaydı Semih belki de takımımızdan gidecekti. Aynısı Kazım, Sabri ve Riera gibi adamlar yüzünden bu çocuğa olmasın.Sivas maçında mertan 11'e!
 
Cevap: Mertan'ı ilk 11 de görmek istiyoruz!kesinlikle oynamalı şans verilmeli aydına verilen şanş artık mertana verilmeli....
 
Cevap: Mertan'ı ilk 11 de görmek istiyoruz!Oynasın Kazım kadar kötü oynamayacağı kesin yani ne kaybederiz kesinlikle oynamalı.
 
Cevap: Mertan'ı ilk 11 de görmek istiyoruz!Denemeden bilemeyiz nasıl oynayacağını.Yani şans vermek lazım.Kazım'ı kesebilir performansıyla.
 
Cevap: Mertan'ı ilk 11 de görmek istiyoruz!Fatih Terim Benfica maçında şans vermeseydi çoğu taraftarın Mertan diye bir futbolcudan haberi daha olmayacaktı.Bazen bu 'biz herşeyi çok iyi biliyoruz, Fatih Terim bir mok bilmiyor, Mertan ilk 11 oynamalı' saçmalığı adamı deli ediyor.Yeri ve zamanı geldiğinde, hayatı boyunca olduğu gibi, yine gençleri takıma kazandırmak isteyecektir zaten. Emin olun, bu takımın kanat eksikliği olduğunun sadece siz farkında değilsiniz.
 
Cevap: Mertan'ı ilk 11 de görmek istiyoruz!Fatih hoca Kazım performansını gördü iyice. bu hafta 10 dk bile olsa Mertan oynayacaktır diye düşünüyorum
 
Cevap: Mertan'ı ilk 11 de görmek istiyoruz!Fatih hoca Kazım performansını gördü iyice. bu hafta 10 dk bile olsa Mertan oynayacaktır diye düşünüyorumHakan abi Fatih hoca görmesine görüyor da Kazım hocadan torpilli bence. Çok daha kötü oynadığı tüm maçlarda sakatlık yaşamadıysa 90 dakika oynadı hiç çıkarılmadı. Sivas maçında da %100 oynayacaktır.
 
Cevap: Mertan'ı ilk 11 de görmek istiyoruz!Ben istemiyorum.Yazı tura gibi bir şey olur.Gencecik bir çocuğun geleceğiyle oynamak olur.Rahat geçen bir maçın son yarım saati,kupa maçları vs... yavaş yavaş alıştırılmalı.
 
Üst Alt