Mertan'ı ilk 11 de görmek istiyoruz! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mertan'ı ilk 11 de görmek istiyoruz!

İspanya milli takımının sol beki olan bir adamı bile zorlayacak bir mertan'ın yaşı ne olursa olsun kadroya girmesi gerektiğini düşünüyorum. Lütfen bunu buradan yönetime duyuralım!

Bugün Gökhan Zan ve Servet sakatlanmasaydı Semih belki de takımımızdan gidecekti. Aynısı Kazım, Sabri ve Riera gibi adamlar yüzünden bu çocuğa olmasın.

Sivas maçında mertan 11'e!

Cevap: Mertan'ı ilk 11 de görmek istiyoruz!

Aynen istiyak ;)

İspanya milli takımının sol beki olan bir adamı bile zorlayacak bir mertan'ın yaşı ne olursa olsun kadroya girmesi gerektiğini düşünüyorum. Lütfen bunu buradan yönetime duyuralım!

Bugün Gökhan Zan ve Servet sakatlanmasaydı Semih belki de takımımızdan gidecekti. Aynısı Kazım, Sabri ve Riera gibi adamlar yüzünden bu çocuğa olmasın.

Sivas maçında mertan 11'e!

kesinlikle oynamalı şans verilmeli aydına verilen şanş artık mertana verilmeli....

Oynasın Kazım kadar kötü oynamayacağı kesin yani ne kaybederiz kesinlikle oynamalı.

Denemeden bilemeyiz nasıl oynayacağını.Yani şans vermek lazım.Kazım'ı kesebilir performansıyla.

Fatih Terim Benfica maçında şans vermeseydi çoğu taraftarın Mertan diye bir futbolcudan haberi daha olmayacaktı.

Bazen bu 'biz herşeyi çok iyi biliyoruz, Fatih Terim bir mok bilmiyor, Mertan ilk 11 oynamalı' saçmalığı adamı deli ediyor.

Yeri ve zamanı geldiğinde, hayatı boyunca olduğu gibi, yine gençleri takıma kazandırmak isteyecektir zaten. Emin olun, bu takımın kanat eksikliği olduğunun sadece siz farkında değilsiniz.

Fatih hoca Kazım performansını gördü iyice. bu hafta 10 dk bile olsa Mertan oynayacaktır diye düşünüyorum

Fatih hoca Kazım performansını gördü iyice. bu hafta 10 dk bile olsa Mertan oynayacaktır diye düşünüyorum

Hakan abi Fatih hoca görmesine görüyor da Kazım hocadan torpilli bence. Çok daha kötü oynadığı tüm maçlarda sakatlık yaşamadıysa 90 dakika oynadı hiç çıkarılmadı. Sivas maçında da %100 oynayacaktır.

Ben istemiyorum.Yazı tura gibi bir şey olur.Gencecik bir çocuğun geleceğiyle oynamak olur.Rahat geçen bir maçın son yarım saati,kupa maçları vs... yavaş yavaş alıştırılmalı.

Üst Alt