# Mervan Celik - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mervan Celik

Cevap: # Mervan Celik

Alcaksaniz gelecek vaad eden futbolcu alin o zaman Samed Yesil, Emre Can gibi adamlari, bunu nerden buldunuz !

Allah aşkına Kürt, Türk muhabbetini burda başlatmayın. Eren ve İnlerdede aynı tartışmalar yaşanmışdı. Şehit olan mehmetciklerimiz arasında Şanlıurfalı'nın kürt olduğunu biliyormusunuz. Lütfen mümkünse bu konular konuşulmasın.

Allah aşkına Kürt, Türk muhabbetini burda başlatmayın. Eren ve İnlerdede aynı tartışmalar yaşanmışdı. Şehit olan mehmetciklerimiz arasında Şanlıurfalı'nın kürt olduğunu biliyormusunuz. Lütfen mümkünse bu konular konuşulmasın.
Kürt olması sorun değil ama ***'lı olması sorun.Eren Derdiyok'un ailesi *** bağlantıları nedeniyle sürgün edilmiş ülkemizden.Gökhan İnlerin *** ile alakası yok.Adam Tekirdağlı

Oyuncu olarak tartışılmasına bile gerek olmayacak bir kalitesi var,A2 takımızı sallasanız bir kaç tane dökülür Mervan'dan,o yüzden boşa yok öyleymiş yok böyleymiş diye konuşmaya gerek yok bence.

Tebrik ederim, ben de Kürt kökenliyim ama asla diğer türlü değilim, bu ikisinin ayrımına varılmalı artık.. İnsanın hangi ırktan olacağı elinde değildir ama hangi görüşü benimseyeceği elindedir, insanları elinde olmayan şeylere göre değil elinde olan şeylere göre değerlendirelim lütfen..

kimsenin ırkına dinine laf söylenmez.adam ağacada inanır kuşada.ırkınada laf söylenmez kimse seçmedi türk kürt ermeni yunan diye.ama iş *** ya dönerse herşey farklı olur.benim kürt arkadasımın dayısı finlandiyada her ay *** yardım yapıyormuş.bunları insanın midesi kaldırmıyor.ama çocuk doğum günümde türk bayragı aldı bana :D

Bize ne yahu ırkından soyundan sopundan?İyi futbolcuysa gelsin.Sanki Baros,Ujfalusi Prag ülkü ocaklarından geldi

berkin gibi biri bekliyor a2 de neden a takıma alınıp denenmez ne kaybedilir mustafa sarp yerine gitseydi kampa ?

Üst Alt