Mervan Kapışması Sert Geçecek - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mervan Kapışması Sert Geçecek

Cevap: Mervan kapışması sert geçecek

Devre arasinda gelecek diye dusunurken ses seda cikmiyor bu cocuktan. Herhalde bu is olmayacak gibi?

videolardaizledigim kadarıyla cok ıyı oyuncu ve genç alınırsa direk oynayabilecek kapasitede biri inşallah alınır.

alınsın diyenlere sesleniyorum merthan'dan ne artısı var ?

Bir artısının olup, olmadığını bilemem zira ne Mertanı ne de Mervan'ı 90 dakka izlemişliğim var. Diyelim ki; Mertan'la eş değerde bir oyuncu; makul bir ücretle alırsak Mertan'ın sol açık versiyonunu almış olacağız. Eee bunun ne zararı var? Takıma adapte olurlarsa biri sağda yardırır, diğeri solda. Yerli statüsünde olacağı için kontenjan sorunu da olmaz. Böylece kalburüstü iki yerli kanatımız olabilir. Tabi tüm bunların hepsi bir varsayım.

Cevap: Mervan Kapışması Sert Geçecek

Neüdüğü belirsiz futbolcularla ilgili güzel yorumlar yapmak bizim işimiz :)

Musa Çağıran'ı çok beğeniyorum.

Ya Allah aşkına adamı videodan izleyerek güzel yorum yapıyoruz tamam. Ama böyle oyuncular için kapışmaya mı girecez ?

Teklifi yap gelirse gelir, gelmezse kendi bilir. Çok da fifi yani.

bu adam için kefilim . gelirde tutmazsa beni bulabilirsiniz:yenieek:

Al Gokhan toreyi, Taiwo de Cirogba bak nasil bir takim kuruyoruz

Muslera - Eboue - Semih - Ujfa - Taiwo - Melo - Selçuk - Gokhan tore - Kazim - Elmander-Cirogba

Yabanci sinirina takiliyo ama sorun deil Drogba Dinçer Cirogba olur biter :D

videolarda izledigim kadariyla gercekten yetenekli inşallah alırız harbi iş var bu çocukda

Her haberin altına en ciddi takım galatasaray koymasalar olmuyor. Allah bilir gündemimizde bile yoktur

Üst Alt