Merve Terim'den Sanatçılara Tazminat Göndermesi!

Cüneyt Tarçın

Moderator
Yönetici
Moderatör

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Fatih Terim’e sözleşmesini haksız yere fesih ettiği gerekçesiyle yaklaşık 9 milyon TL faiziyle tazminat ödenmesine karar verilmişti. Fatih Terim'in alacağı tazminat tartışma konusu olurken, Terim'e ödenecek parayla ilgili ünlü isimler de tepkisini ortaya koymuştu. Terim'in yerine gelen Lucescu'nun görevine son verilmesinin ardından Fatih Terim'in kızı Merve Terim'den sanatçılara tazminat göndermesi geldi.

Terim'in kızı Merve Terim'den sanatçılara sert tepki geldi.

Lucescu'nun alacağı tazminat konusunda da aynı hassayiyeti beklediği ifade eden Merve Terim, şu ifadeleri kullandı: Sevgili sanatci dostlarimizdan,Lucescunun tazminati icinde ayni hassasiyeti bekliyor, haklarini helal etmediklerini soyleyen twitler bekliyorum, Zira sanatci dedigin her konuya duyarli olmali, Aksi takdirde, tepki kisiye odakli olur, onyargiya donusur...

Fanatik

Gökhan Sancak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Merve takmış straponu yüzlerine yüzlerine vuruyor maşallah.

Akif Karabulut

Cezalı
Aslan Üye
Sokup bırakmış Merve hanım.. %100 de haklıdır 2 olayda da tffnin iş bilmezliği söz konusu fark göremiyorum.. Fatih hocamız mafyalık yaparak almadı tazminatı tıpkı bunak rumen gibi adli mercilere baş vurdu

Mahir Koç

Malı Arap Faik'ten alıyorduk
GalataSarayı Efendileri
Lucescu "tazminat istemiyorum" diye bir açıklama yaparsa o lafın altından kalkamaz Merve Terim. Bence erken bir açıklama olmuş.

Uğur Bulut

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Web sitesi
www.murhan.de
Terim de kovuldu ama tazminat diye agladi herkes. Bundan olabilir mi sence
1905 tl alavere dalaveresi neydi
sözleşmenin arkasından dolanıp tazminat peşinde koşmadı mı
davası hala sürüyor
haketmediği tazminatı almak için yapmadı mı

Tugay Yigit

Parçalı Üye
Lucescu sözlesmesi bitmeden yeni takim bulup, orda maasini milli takimdan tazminatini almak icin düsük gösterirse, Merve hanimin isyan yapmasina hakki olur.

Biz Olcanin sözlesmesini fesh ederken tüm parasini istemimismiydi (14 milyon TL civari)? Sonra 11 küsür milyon ödemeli degilmiydik, Akhisarda para aliyor diye.

Adam 2 seneline asgari ücretine oynayip bizden tüm parasini kapmayi isteseydi ne derdiniz? Iyi yaptin helal olsun Olcana diyen olurmuydu?

Uğur Bulut

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Web sitesi
www.murhan.de
degil 9 milyon tl, 999 milyon alabiliyorsa alsin Hocam. o haramzade kurumun her kurusunu cebe indirsin

tamam mi @Uğur Bulut
hyr

tffnin kasasını biz dolduruyoruz.
sen tvden maç izlemek için para ödeyeceksin, o para dönüp dolaşıp parayı hak etmeyen birinin cebine girecek
buna neden göz yumayım

Mehmet Arslaner

Tablet Kılıfları Uzmanı
GalataSarayı Efendileri
Tazminat konusunda hoca yanlış yaptı, dava bitip tazminatı TSK ya veya ne bileyim şehit ailelerine, löseve falan bağışlarsa şık olur herkesi de g. t etmiş olur.

Populist söylemler sonrası para peşinde koşulması olayı acayip irrite ediyor beni. Daha önce hocanın bizden aldığı maaş konusuyla ilgili de yazmıştım.

Üst Alt