Merve Terim'den Sanatçılara Tazminat Göndermesi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5c61c06166a97c62ae4e9e5e

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Fatih Terim’e sözleşmesini haksız yere fesih ettiği gerekçesiyle yaklaşık 9 milyon TL faiziyle tazminat ödenmesine karar verilmişti. Fatih Terim'in alacağı tazminat tartışma konusu olurken, Terim'e ödenecek parayla ilgili ünlü isimler de tepkisini ortaya koymuştu. Terim'in yerine gelen Lucescu'nun görevine son verilmesinin ardından Fatih Terim'in kızı Merve Terim'den sanatçılara tazminat göndermesi geldi.

5c61c06066a97c61dddfd083

5c61c06066a97c62ad92e544

5c61c060ae298b8555577c8f

Terim'in kızı Merve Terim'den sanatçılara sert tepki geldi.

5c61c06066a97c61db7e0aa2

Lucescu'nun alacağı tazminat konusunda da aynı hassayiyeti beklediği ifade eden Merve Terim, şu ifadeleri kullandı: Sevgili sanatci dostlarimizdan,Lucescunun tazminati icinde ayni hassasiyeti bekliyor, haklarini helal etmediklerini soyleyen twitler bekliyorum, Zira sanatci dedigin her konuya duyarli olmali, Aksi takdirde, tepki kisiye odakli olur, onyargiya donusur...

Fanatik

Sokup bırakmış Merve hanım.. %100 de haklıdır 2 olayda da tffnin iş bilmezliği söz konusu fark göremiyorum.. Fatih hocamız mafyalık yaparak almadı tazminatı tıpkı bunak rumen gibi adli mercilere baş vurdu

Lucescu sözlesmesi bitmeden yeni takim bulup, orda maasini milli takimdan tazminatini almak icin düsük gösterirse, Merve hanimin isyan yapmasina hakki olur.

Biz Olcanin sözlesmesini fesh ederken tüm parasini istemimismiydi (14 milyon TL civari)? Sonra 11 küsür milyon ödemeli degilmiydik, Akhisarda para aliyor diye.

Adam 2 seneline asgari ücretine oynayip bizden tüm parasini kapmayi isteseydi ne derdiniz? Iyi yaptin helal olsun Olcana diyen olurmuydu?

Tazminat konusunda hoca yanlış yaptı, dava bitip tazminatı TSK ya veya ne bileyim şehit ailelerine, löseve falan bağışlarsa şık olur herkesi de g. t etmiş olur.

Populist söylemler sonrası para peşinde koşulması olayı acayip irrite ediyor beni. Daha önce hocanın bizden aldığı maaş konusuyla ilgili de yazmıştım.

Üst Alt