Merve Toy Taraftarlarımızın Tepkisini Çekti !


Cevap: Merve Toy Taraftarlarımızın Tepkisini Çekti !Özür dilemesi için, twitterdan yoğun baskı var. Açıklama yaptı ama kıvırdı. Abdü İpekcide gereken yapılacak diyorlar.

Gelme diyen bile var:)Cskayı yenmemiz tabiki zor, ama anlatış şekli alaycı olduğu için tepki aldı.

Sanki gruptan tek takım çıkıyor. "Cskayı eleyecekde, Galatasaray çıkacak diye beklemiyoruz"caglartorun Caglar Torun

Merve Toy'un söyledikleri zaten grupta beklenen senaryo, onda problem yok. Ama söyleyiş tarzı, alaycı ifadeleri, küçümsemeleri tepki aldı.caglartorun Caglar Torun

Merve Toy'un söylediklerinden ziyade program boyunca Efes-FB Ülker'i bir tarafa G.Saray M.P'ı başka bir tarafa ayırması tepki topladı.
 
Cevap: Merve Toy Taraftarlarımızın Tepkisini Çekti !twitterda silahsorluk yapan maholari toplayip kementle dovmek istiyorum
 
Cevap: Merve Toy Taraftarlarımızın Tepkisini Çekti !CSKAyı yenecek bir takım beklemiyor kimse deseydi haklı olabilirdi ama en az Efes ve Olimpiakos kadar şansımız var bence.
 
Cevap: Merve Toy Taraftarlarımızın Tepkisini Çekti !Allah yardım eder. Cskayı yenersek, Merve Toy ne yapacak merak ediyorum.Ezikler, Pana karşısında ezilmiş. Fark yemiş onunla alay etsin. Biz Moskovada bu kadar fark yemedik. Başa baş gittiğimiz zamanda oldu.
 
Cevap: Merve Toy Taraftarlarımızın Tepkisini Çekti !Sanki çıkamayacağımız kesinmiş gibi bir tavırla söylemesi ve alaycı ifadeleri dolayısıyla tepki çekti.Haklı taraftar.
 
Cevap: Merve Toy Taraftarlarımızın Tepkisini Çekti !Ezikbahce once kendine ceki duzen versin ilk once sonra baskalarini elestirsin.
 
Cevap: Merve Toy Taraftarlarımızın Tepkisini Çekti !------Eşek hoşaftan ne anlar diye konuya girsem....Ardından da ; be kızım gitsen mankenlik yap, dizilerde oyna ama bu işi yapma... desem ...Yoksa böyle salak salak konuşman fenerli ağa babaların tarafından hoş karşılanırda yarın bu devran bittiğinde su alacak para bulamazsın desem...Acep ayıp olurmu...
 
Cevap: Merve Toy Taraftarlarımızın Tepkisini Çekti !fenerli medya dalga geçmeye çalışır ezip büzmeye çalışır ama sonunda hepsi birden popo olur.bizim için evimizde amerika milli takımıyla oynasak bile umut vardır.
 
Üst Alt