Meşale Alacağım ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meşale Alacağım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilindiği üzere haftaya Beşiktaş'la arenada maçımız var ve arkadaşlarla İstanbul'a geleceğiz. Meşale almak istiyoruz, İstanbul'da nerede bulabiliriz? Bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.

Cevap: Meşale Alacağım ?

Tahtakale'de bulabilirsin diye düşünüyorum. Yok diyeceklerdir, havai fişeğe de öyle diyorlar. Ama kesin vardır. :D

torpil al bi kutu.tinerciler arıza yapmaya başladıklarında sallarsın arada o tarafa durulurlar :asd::lol:

Meşale yakanı, görevliler tespit ediyor. Tribünlerden men cezası veriyorlar. Ayrıca kulübede ağır cezalar geliyor. Hatta ve hatta o duman oyuncuları bile çok etkiliyor.

Bu sezon hiç seyircisiz ceza almadık. TFF hiç acımıyor. gözleri üstümze, Hata yapmayın.

yak abı yak

ozledık yahu,samı yendekı mesalelı gunlerı ozledık abı,arena da tarıfsız bı atmosfer olusur kesınlıkle...:ka21:

:asd: tepkilere bak :D

bir grup halinde gideces maç öncesi için 3 4 tane güzel bir atmosfer olur düşüncesindeyiz ama stada sokabilrsek neden olmasın o eski günler bence kötü bir davranış değil

bir grup halinde gideces maç öncesi için 3 4 tane güzel bir atmosfer olur düşüncesindeyiz ama stada sokabilrsek neden olmasın o eski günler bence kötü bir davranış değil

Stat içinde meşale yakdığınız için kulübün alacağı cezayı siz karşılayacaksanız sorun yok bence. :yenieek:

Yıl olmuş 2012, hâlâ stadda meşale yakmayı marifet sananlar var. Bunların hepsini tespit edip cezayı ödetecek donlarına kadar alacaksın.

tayfayla irtiabata geçin onlardan izinsiz yakılamıyor zaten içeri dahi alamıyorsunuz

yakmanın cezası yok varsada öyle çok değil sahaya atmak yasak sadece

arenada hiç yakılmadı henüz arenanın 4 bir yanı kapalı olduğu için ama asyde son seneye kadar hep yakıldı kovalara atılıyordu keza açık deplasman tribünlerinde de yakılıyor hala

benim tek sorum sadece mactan once arkadaslarla eglenmek amacıyla 3 4 mesale alıp yakmaktı nerden alabilirim diye sordum ama konu nerelere çekildi :(

benim tek sorum sadece mactan once arkadaslarla eglenmek amacıyla 3 4 mesale alıp yakmaktı nerden alabilirim diye sordum ama konu nerelere çekildi :(

Özgün o meşaleleri maçta yakmak Galatasaray'a ve oradaki izleyenlere zarar verebilir. Senin nereye çekildi dediğin şeyler zaten bu konunun özü. Ha dersen ki ben alıcam mahallemde yakıcam, o zaman sana cevap verilir ama bu şekilde stadda olmaz.

tayfayla irtiabata geçin onlardan izinsiz yakılamıyor zaten içeri dahi alamıyorsunuz

yakmanın cezası yok varsada öyle çok değil sahaya atmak yasak sadece

arenada hiç yakılmadı henüz arenanın 4 bir yanı kapalı olduğu için ama asyde son seneye kadar hep yakıldı kovalara atılıyordu keza açık deplasman tribünlerinde de yakılıyor hala

adana demirliler yakmıştı bi

[video=youtube;oyhxH1PSYGY]https://www.youtube.com/watch?v=oyhxH1PSYGY [/video]

bi tanede burda var

[video=youtube;dU7oAup4Bqo]https://www.youtube.com/watch?v=dU7oAup4Bqo&feature=related[/video]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt