Messi: "Gol atmayı eskisi kadar önemsemiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Messi: "Gol atmayı eskisi kadar önemsemiyorum"

celta-barcelona-laliga-leo-messi_16la6hpptlccj1owuiapi9d20l.png

Barcelona'nın Arjantinli yıldızı, kariyerinin son yıllarında takım oyuncusu olmak istediğini dile getirdi.

Barcelona'da 17. sezonuna giren Lionel Messi, geçtiğimiz yaz aylarında ayrılmak istediği İspanyol kulüpte 645 gol ve 225 asistin altına imza attı.

Katalan ekibin formasıyla birçok rekoru tarihin tozlu raflarına gönderen Messi, La Garganta Poderosa 'ya verdiği röportajda artık gol atmaya daha az takıntılı olduğunu söyledi.

Messi "Takıma daha fazla katkı vermeye çalışıyorum. Gol atmayı eskisi kadar önemsemiyorum" ifadelerini kullandı.

Salgın döneminde Barcelona şehrindeki hastanelere ve sağlık kuruluşlarına 1 milyon euroluk bir bağış yapan Lionel Messi, ülkesi Arjantin'deki duruma değindi.

33 yaşındaki yıldız oyuncu "Eşitsizlik, günümüzde toplumun en büyük problemi. Bunu hep birlikte düzeltmeliyiz. Özellikle bu dönemde su, yemek gibi temel ihtiyaçları karşılamakta zorlanan insanlara yardım etmeliyiz" şeklinde konuştu.

Goal

33 yaşındaki yıldız oyuncu "Eşitsizlik, günümüzde toplumun en büyük problemi. Bunu hep birlikte düzeltmeliyiz. Özellikle bu dönemde su, yemek gibi temel ihtiyaçları karşılamakta zorlanan insanlara yardım etmeliyiz" şeklinde konuştu.

komünizm er ya da geç bu kış geliyor

Biten maçta penaltıyı hat trick yapacak Fati'ye bırakmayarak bu niyetini belli etmişti zaten. Yıllar içinde gitgide nefretlik bir şeye dönüştü bu hobbit.

bu zamana kadar milyonları götürdün şimdi kasmıyorsun tabi eskisi gibi maçalara. Emekli ol paraları yemeye başla 5 seneye de asistn faln olursun zaten.

Üst Alt