Messi kıza msn'de cam açarsa!.. O anlar... - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Messi kıza msn'de cam açarsa!.. O anlar...

Cevap: Messi kıza msn'de cam açarsa!.. O anlar...

Hepiniz ayni anda gelin isterseniz ban filan verin nasil olsa cok kolay

Yook. Niye banlayalım :)

Barca'ya yapilan saygisizligi savunuyorum, bu forumda Barca'ya cok hakaret yapiliyor. Pis Katalan diyerek ne demek isteniliyor. Sanirsin forum Ispanyol dolu. Politika yapmak yasak ama pis katalan demek serbest

Sanırsın forum katalan oldu, bağımsızlık savaşı veriyor.

bumudur apaçilik saçmalamayalım lütfen ronaldoyuda severim messiyide ama herşeye kıyaslamayın

Barca'ya yapilan saygisizligi savunuyorum, bu forumda Barca'ya cok hakaret yapiliyor. Pis Katalan diyerek ne demek isteniliyor. Sanirsin forum Ispanyol dolu. Politika yapmak yasak ama pis katalan demek serbest

O politika değil, ırkçılık oluyor. Rahatsız oluyorsan raporlarsın, icabına bakarız ama görmezden gelip sonra burada şikayetçi olman da bir o kadar komik oluyor.

Pis katalan'i ben demistim. Girgirina demistim ve senle alakasi yoktu, kusura bakma. Bu arada, Katalan misin?

Pis katalan'i ben demistim. Girgirina demistim ve senle alakasi yoktu, kusura bakma. Bu arada, Katalan misin?

Kimin dedigi onemli degil, ben zaten hic ustume alinmamistim. Siz beni yanlis anliyorsunuz. Ben Galatasarayi Barca ile degismem sorun orada degil. Sorun sadece benim bu forumda Barca'yi savunmak istemem, cunku hic hak ettigi sayigi gormuyorum. Cok uzada bu tartisma kapatalim artik. Sonucta biz hepimiz Galatasarayliyiz. Real Madrid ve Barcelona olmak icin daha cok calismamiz lazim. Keske o gunleri tekrar gorebilsek

Üst Alt