Messi kıza msn'de cam açarsa!.. O anlar... | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Messi kıza msn'de cam açarsa!.. O anlar...

Futbol dünyasının starı Lionel Messi Sabrina Ravelli adında bir manken ile karşılıklı kamera açarak msn'de konuşuyor! İkilinin msn konuşmasını Sabrina'nın bir arkadaşı çekiyor. Messi bu video üzerine yorum yapmazken, Sabrina "Messi'nin saygısızlığı erkek arkadaşımla aramda problem yarattı, oysa ben Messi'yle hiç buluşmadım" diyor. Sabrina Ravelli'nin şu anki sevgilisi ise Meksika'nın CF Monterrey takımında forma giyen Arjantinli oyuncu Neri Cardozo.

Sporx TV - Messi kıza msn'de cam açarsa!.. O anlar... video - İlginç, Lionel Messi, Barcelona

Cevap: Messi kıza msn'de cam açarsa!.. O anlar...

hem videoyu kendisi çekiyor hemde suçu Messi e atıyor ? anlamadım ben bu işten

Messi'nin perdeyi çekip, odayı karartması hayra alamet değil..

apaçi messi zaaaaaaaaaaaa XD

facebook'da takılmaya başladığını da okumuştum.Muhtemelen ''burası kasıyo mesene var mı'' gibi klasik apaçi taktiğiyle kıza yaklaşmıştır.

apaçi messi zaaaaaaaaaaaa XD

facebook'da takılmaya başladığını da okumuştum.Muhtemelen ''burası kasıyo mesene var mı'' gibi klasik apaçi taktiğiyle kıza yaklaşmıştır.

Kroniklesen Barca cekememezliligi. Messi Real'de oynamis olsa bu yorum ve ayni takima sempatizanligi yapanlar like vermez

Kroniklesen Barca cekememezliligi. Messi Real'de oynamis olsa bu yorum ve ayni takima sempatizanligi yapanlar like vermez

seninkinin adı ne oluyor? klasikleşen barça sempatisi mi?

Messiye hiç yakış tıramadım. Tam bi abaza örneği sergilemiş. Galatasaray-Barcelona hazırlık maçına da gelmemesine bir kez daha sevindim. Tribünde Galatasaraylı Bayan taraftarlara da mesenesini vermeye kalkardı falan. Zaaaa XD

Üst Alt