Messi mi ? Hagi mi ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Messi mi ? Hagi mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Messi mi ? Hagi mi ?

hagi 1-2 sezonluk performansıyla gelmedi buralara, messi daha yolun başında.Ayrıca messi bu akşamki maçta da yokları oynadı :) (tabii 1 maçla değerlendirelemez)

maradona.hagi.jpg

Tabiki Hagi. Messi sen git hocan gelsin :D

Bana hiçkimse hiçbir ankette Hagi aleyhine oy kullandıramaz. Messi'nin Maradona'dan dahi iyi olduğunu iddia etmeme rağmen Hagi gelmiş geçmiş en iyi kalbimde.

tabikide hagi messide kim onun yanında o çalım atmak için kasarken hagi 90 a takıyordu üstteki arkadaşın dediği gibi :)

Büyüksün Giga, herzaman karşılaştırılacaksın fakat en iyisi bir çoğunun bildiği gibi sen(din)sin.

Hani Messi için uzaylı deniyor ya Asıl Hagi uzaylı bence O çektiği şutları normal bir insanın çekmesinin mümkünatı yok Hagi araştırılmalı bence

Hagi'yle diğil Messi'yi, Maradona'yı bile kıyaslamam. Messi topla hızlı golcü vs tamam süper topçu. Ama Hagi futbolun hocasıdır. Messi'ye oturur tahtada ders verir. Hagi'nin zekasında futbolcu olamaz yer yüzünde, okadar iddialıyım. Yetenek olarak'ta Hagi'nin yaptıklarını yapamaz. Ama Hagi onun her yaptığını uykudan kalkar kalkmaz yapar... Bu kadar söylüyorum...

Aklım Messi sol serçe parmağım Hagi diyor,Sinapslarım Hagi aortum Messi diyor ayaklarını bırakalım da gerçekçi olalım.Messi'yi sevin ama Hagi'ye tapın ulan tapın ! :D

Gördüğüm en gereksiz anket..:D Bir şık bile seçemedim..Soruyu anlamadım galiba..Bir daha alayımm..:D

Xavi oldugu mütedce barcelona messisizde basarili olabilir.....messi tek basina Barcelonayi götüremez Arjantin milli takiminda göründügü gibi.....ama bir Hagi, Maradonna,Zidane, Pele vs götürebilir.....

o yüzden HAGI diyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt