Messi mi? Ronaldinho mu? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Messi mi? Ronaldinho mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Not:Ronaldinhonun şuanki hali degil 2-3 sene önceki Barcayı başarıdan başarıya koşturan ve tüm dünyanın hayran oldugu hali ile şuanki Messinin halini kıyaslıyorum burada

Cevap: Messi mi? Ronaldinho mu?

2006'da Şampiyonlar Ligi şampiyonu olan takımdaki Ronaldinho gerçekten bambaşkaydı,ne Ronaldo'yla ne de Messi'yle kıyaslarım.Soru da o zamanı sorduğuna göre Ronaldinho derim.

messi tabiki insan değil bu ya çatır çutur adam geçiyor o maradona gibi attığı golü unutamıyorum

Ronaldinho bana göre Maradona'dan sonra dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusudur.Adam tak tak nasıl adam eksiltirdi.Nasıl şov yapardı.Pasları inanılmazdı.Sırtı ile top kontrol ederdi.Yok böyle adam ya.Ne Messi ne Ronaldo onun yanına yaklaşamaz.

Ronaldinho ayrı bir olay abi... Messi süper sonik ama Ronaldinho futbolun gelmiş geçmiş en büyük 5 oyuncusundan biridir, hatta o 5 içinde ayrı bir yere sahiptir...

Ronaldinho disiplinsiz tavırlarını bırksaydı şimdi Barca yenilmesi imkansız bir takım olurdu

Valdes

Alves puyol Pique Abidal

Yaya

Xavi İniesta

Messi Ronaldinho

İbrahimovic

Farklı şeylerden zevk alıyoruz o zaman. :)

ver ronaldo'ya ver kaka'ya,içeri girsinler vursunlar,orta açsınlar,pas versinler'den zevk alan sen,2 dakika aralıksız pas yapan Barça'dan zevk alan ben.

Farklı şeylerden zevk alıyoruz o zaman. :)

ver ronaldo'ya ver kaka'ya,içeri girsinler vursunlar,orta açsınlar,pas versinler'den zevk alan sen,2 dakika aralıksız pas yapan Barça'dan zevk alan ben.

Benim için pozisyona girmeleri önemli fazla pozisyonu yoktu Barcanın

Sürekli pas yap pozisyona gireme bal yapmayan arı aklıma geldi:)

Benim için pozisyona girmeleri önemli fazla pozisyonu yoktu Barcanın

Sürekli pas yap pozisyona gireme bal yapmayan arı aklıma geldi:)

Birşeyler yazdım yazdım da sildim sonra,muhabbet ota saracak,kimse galip çıkamayacak,herkes bildiğini okumaya devam edecek,bal yapmayan arı durumuna düşeceğiz.

hadi selametle. :eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt