Mesut Özil 1740 Saat Bilgisayar Oyunu Oynadı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mesut Özil 1740 Saat Bilgisayar Oyunu Oynadı

Cuma akşam bir başlar, gece geç vakte kadar, sonra cumartesi öğlen tekrar oturur ertesi sabaha kadar, pazar yine öğleden sonra bir oturur gece yarısına kadar oynardık. Hele Yüzüklerin Efendisi MMO oyunu efsane idi. Hey gidi günler hey.

Günde 10 saat bilgisayar oyunu oynasak büyük tepki görür, sağlıksız bir davranış olduğu söylenir, eleştiriliriz. Ama günde 10 saat masa başında çalıştığımız için sağlığımız düşünülmeden takdir ediliyoruz. Kahrolsun sistem!

Bilgisayar başında tüm gün programlara veri gir, en nefret ettiğim şey. Ben de koşturmayi seviyorum vakit geçiyor otururken insan uyuşuyor :)

Tam davar almanyada dogup büyüyüpte dogru dürüst almanca konuşamıyan adamdan ne beklenir bi nuri şahine bak adam üniversteye kayıt oluyo futboldan sonra ögretimine devam etmek icin birde buna bak tipik kendini geliştiremiyen coguda malum parti secmeni almancılar saldırıya gecmeyin bende almanyada yaşıyorum

Ben de diyordum ne zaman başlayacak alman medyası Mesut'u yemeye.
Yok hippy crack yok 1740 saat fortnite.
Neler uydurmuşlar neler.
Hippy crack dedikleri gülme gazı.
Fortnite 1740 saat yalanın daniskası.
Adam 365 gün seyahatte ne zaman nerede pc bulup oynayacak.
Belki kardeşinin accountu ara sıra kendisi de oynuyor.
Yedirmeyiz lan Mesut'u size dazlaklar!!!

EML-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt