Mesut Özil: "David Villa dinime küfretti" - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mesut Özil: "David Villa dinime küfretti"

Cevap: Mesut Özil: 'Villa dinime küfretti'

mesut gelsenkirchen doğumlu, turkiyede falan buyumedi. ayrıca nerde isterse orda oynar, bu bir yere ihanet ettiğini gostermez. kaldıki elinde 2 secenek varken alman milli takımında oynamayıp turk milli takımını secende kerizlik etmis olur zaten.

bence senin gibi dusucede olanlardir keriz

arkadasim o zaman milli takimlar neden var?

yapilsin sadce klup maclari olsun bitsin

hic hoslanmam devsirme milli takimlardan

ayrica mesut ben almanim diyor tabiki bir almanda musluman ola bilir fark etmez

amma Villa eger kudur etmisse zaten kendne kendine kufur etmis

Dinime kufur etdi diyerek Mesut sadece kendine hakk kazandirmaya calismis ve populist davranmis

iyiki turkiyeye kufur etdi dememis

alman milli takımı formasını giymek onur değil mi ? nasıl mantık bu ya. turk milli takımında oynamak isteseydi alman milli takımına hakaret edecekti senin mantığına gore. aynı sey. zonguldaklı değil, gelsenkirchen doğumlu, alman kısaca. dedesi zonguldaklı olabilir, onunda dedesi, rus olabilir, onunda dedesi çinli olabilir.

bir Turk icin alman milli takiminda oynamak onur degildir

Saygısızlık olarak görmeyin ama demiş olduğunuz tamamen anlamsız. Din ve ırk tamamen farklı şeylerdir. Mesut Alman formasını giyiyor diye dinden çıkmış olarak görmek çok saçma. Dinine bağlı olarak yetiştirilmişse eğer, sırtına İsrail formasını da geçirse dininden hiç bir şey kaybetmez. Hıristiyanların, Ateistlerin Müslümanlığı seçip imana geldikleri bi dünyada Mesut'un dinine bağlı olma ihtimalini sıfır olarak görmeniz gerçekten yazık.

Saygılar.

sizin soylediginzde de mantik hatasi var

Hic bir musluman Israilde Israil milli takiminda rahat edemez?

Senin söylediğin hayatın gerçeği evet İsrail formasıyla rahat edemez ama görece olarak Talhanın söylediği doğru. Bence konu farklı mecralara kaymaya başladı uzatmaya gerek yok Şahin. Dikkatimizi ve enerjimizi MAA Cavcav ve Kızıla yönlendirsek daha akıllıca olacak.

sizin soylediginzde de mantik hatasi var

Hic bir musluman Israilde Israil milli takiminda rahat edemez?

Senin söylediğin hayatın gerçeği evet İsrail formasıyla rahat edemez ama görece olarak Talhanın söylediği doğru. Bence konu farklı mecralara kaymaya başladı uzatmaya gerek yok Şahin. Dikkatimizi ve enerjimizi MAA Cavcav ve Kızıla yönlendirsek daha akıllıca olacak.

oye o soylediklerin tam serefsiz

birlik olmak vakti bu serefsilzere karsi

her gun uefaya mail atiyorumzaten

digiturk kullanmiyorum

bence senin gibi dusucede olanlardir keriz

arkadasim o zaman milli takimlar neden var?

yapilsin sadce klup maclari olsun bitsin

hic hoslanmam devsirme milli takimlardan

kerizlikle dusuncemin ne alakası var ? mesut alman milli takımında oynamak istiyor orayı secmis. turk milli takımını sırf turk halkına yaranacağım diye secse kerizlik ederdi manasında konustum ben, cunku alman milli takımında oynamanın futbolu acısından cok daha buyuk getirileri olur . benim dusuncemde kerizce bir taraf yok, he sen bana keriz demek istedigin icin keriz dediysen ok. : )

uhud savasi esprisini bir kez daha takdir edelim...

bravo veli gardas

simdi tv'de villayı gördüm aklıma geldi, belki de villayı sewmememde ki en büyük etken bu olaydı, şimdi satanistiz anasinisatim

alnimin secdeye sürte sürte soyulduğu dönemlerdi..

simdi tv'de villayı gördüm aklıma geldi, belki de villayı sewmememde ki en büyük etken bu olaydı, şimdi satanistiz anasinisatim

alnimin secdeye sürte sürte soyulduğu dönemlerdi..

DFr-JhPXYAAEOYb.jpg

Üst Alt