Mesut Özil: "David Villa dinime küfretti" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mesut Özil: "David Villa dinime küfretti"

Barcelona-Real Madrid arasında oynanan olaylı superkupa maçında kırmızı kartla oyun dışında kalan Mesut Özil, kendini savundu.

Questionhalal.com'da çıkan bir habere göre Mesut'un agresif davranışlarının nedeni David Villa'nın kendisine küfür etmesi.

Site maç sonrası Mesut'un gazetecilere yaptığı açıklamada "Ben orada dinimi savunuyordum. David Villa dinime küfür ederek beni tahrik etti"dediğini iddia etti.

Mesut Özil geçen hafta Racing-Real Madrid maçında hakeme türkçe küfür etmişti.

Canan Kaya / Buenos Aires

DHA

Cevap: Mesut Özil: 'Villa dinime küfretti'

Villa yumruk veya itme tarzı dokunmuş mesut'a, sonra mesut sinirlendi higuain falan araya girdi villa'ya saldırdı. Mesut ondan sonra agresiflerşti zaten o arada bir küfür olayı geçmiş olabilir.

Video'da 1.02 dk'da villa temas ediyor mesut'a ondan sonra başlıyor olaylar.

[video=youtube;g5I_lFIXrSQ]https://www.youtube.com/watch?v=g5I_lFIXrSQ&feature=player_embedded[/video]

Ya durup dururken maçta, insan neden dinini savunsun ki ne alaka? Savunulacak nesi var dini'nin ?

Gerçi hangi dine mensup olduğunu bilmiyoruz çünkü almanlar hristiyan olur.

şerefsiz villa dan beklenir!!! NEfret ediyorum bu ayrılıkçı katalan takımından. her bir oyuncusu tek tek messide dahil şerefsizin önde gideni!!! hakemle maç kazanın siz anca!!!

Üst Alt