Mesut Özil fena yakalandı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mesut Özil fena yakalandı!

İspanya La Liga ekiplerinden Real Madrid'in Türk kökenli Alman futbolcusu Mesut Özil, arkadaşlarıyla tatile gittiği İbiza adalarında İspanya basınına yakalandı.

mesut_ozil-1308426593.jpg

Yıldız oyuncu Mesut Özil arkadaşlarıyla beraber yatla çıktıkları gezide sigara içerken ve alkol alırken görüntülenince İspanya basınında manşetleri süsledi.

Geçtiğimiz sezon Real Madrid'de gösterdiği performansla herkesi kendisine hayran bırakan genç oyuncu sigara içerken çekilen görüntüsüyle Real Madrid taraftarlarının da tepkisini çekti.

Sporx.com / Dış Haberler

Cevap: Mesut Özil fena yakalandı!

Biraz performans duşukluğu yaşarsa hemen cigara içmesine bağlanıcak ve haklı olarak Mesuta çok kızıcak Madrid taraftarı , bence bir an önce bırakması lazım cigara içmeyi.

Bu kadar iyi bi sezon geçirmişken bu yaptığı çok saçma.Hele bide performansı düşerse gönderileceklerde ilk sırayı alır.

Dünyanin sayili futbolcularindan olma yolunda ilerliyor, bir an önce Sigara'yi birakmasi lazim.

Futbolcuların cogu kullanıyor zaten ama İdman yedikleri icin sorun olmuyor. Tatil dönemlerinde ise idman yemedikleri icin hem kilo hem sigara daha cok hantal yapar adamı sezona iyi giriş yapamazsa jose ker belanı

Hayatını futboldan kazanan bi adam sigara ve alkol kullanıyorsa bana göre gerizekalıdır.

cruyfffag.jpg

"Doktorlar sigarayı bırakmazsam artık futbol oynamayacağımı söylediler.Ben de futbolu bıraktım."

Johan Cruyff

avrupada kaçtane futbolcu var alkol kullanmayan? çoğuda eminim sigarada içiyor gece yarılarına kadar discolarda yiyişiyorlar ama maça çıkıncada en iyi performansıda gösteriyorlar bizimkiler ise bi kadeh rakıdan ve mastrubasyondan formdan düşüyor ilginç

Üst Alt