Mesut Özil: "Kazanacağımıza inanıyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mesut Özil: "Kazanacağımıza inanıyorum"

Cevap: Mesut Özil: "Kazanacağımıza inanıyorum"

Türkiye-Almanya maçı öncesi 1 hafta Mesut'un anası babası konuşuldu, adamlar gole boğup gönderdiler bizi.

75 milyondan bir Mesut nasıl çıkartamıyoruz niye sormak yerine, Almanya'yı seçmiş yaa ayıp yaa, muhabbeti yaptığımız sürece daha çok fark yeriz.

Almanya maçı sonrası Avusturya maçına çıktık, Yasin,Veli,Ekrem 11'de, medya,taraftar sus pus, kimse bunların ailesini kurcalamadı. O zaman burada başka bir durum var.

Almanya'yı yenmemiz için defansımızda Kesimal, ortasahada Selçuk Şahin oynamamlı. Umut Bulut 90dk oynamalı. Sabri yedek olmalı vs gibi bir çok olasılık söz konusu ki "anca" yenelim. Onun dışında geçiniz.

Türkiye-Almanya maçı öncesi 1 hafta Mesut'un anası babası konuşuldu, adamlar gole boğup gönderdiler bizi.

75 milyondan bir Mesut nasıl çıkartamıyoruz niye sormak yerine, Almanya'yı seçmiş yaa ayıp yaa, muhabbeti yaptığımız sürece daha çok fark yeriz.

Almanya maçı sonrası Avusturya maçına çıktık, Yasin,Veli,Ekrem 11'de, medya,taraftar sus pus, kimse bunların ailesini kurcalamadı. O zaman burada başka bir durum var.

Spor olunca Milliyetçiliği sevmem. Mesut kendince de haklı olabilir. Bu yorumu bir Türk olmaktan ziyade objektif açıyla bakıyorum. Etik değerler olarak. Bu adam Türk ise ve ailesi Türk Vatandaşı ise Almanya'yı seçme sebebi sadece ve sadece şöhret-paradır. Bu da dünyanın en onursuz karakterlerinden biridir. Zaten ünlenmişti. Zaten iyi gidiyordu. Haa bizi seçip seçmemesi değil bu konudaki fikrimdir. En güzel kapağıda Nuri-Hamit takmıştır.

Siz hayat boyu Almanya'da yaşasanız,seçeceğiniz milli takımın, sizin ilerideki kariyerinize ciddi bir etkisi bulunacaksa,hangisini seçerdiniz?

Belki de Yıldıray gibi olmaktan korktu.Olamaz mı?

Adam almanyada yetişmiş,oranın yemeğinden yemiş suyundan içmiş.Alman gibi yetişmiş.

Artı bizim milli takımlarımızı seçenlerin de kariyer açısından hali ortada.Real'de olsalar bile kadroya giremeyen Hamit en iyi örnek olarak açıklanabilir.Tabiki diğerleri de.

Tuncay ülke ülke sürünmekte,bi tek Arda vardı elimizde,tutamadığımız.

Ya gerisi?

Siz bir Suriye'li olsaydınız,ve hayat boyu Türkiye'de yaşamış olsaydınız,Suriye milli takımını mı seçerdiniz,yoksa Türkiye milli takımını mı?Dürüst olunuz.

abi adamlar garantilemiş yenilseniz noluyo sanki. hani yenilin demiyom da asılmayın yani o kadar da. elin alman herifi gelmiş yenicez diyo

Aynen öyle.

Eminim Mesut'u macta yine isliklayacaklar.

Ekrem'i, Veli'yi, Yasin'i neden isliklamadiniz diye sormak gerekir.

Fazla kasmadan oynayın. Firesiz gidiyorsunuz zaten.

Bu maç bizim Allah'ın izniyle.

Mesut ıslıklanacaktır.Zaten tüm takım ıslıklanacakta top onun ayağına geldiğinde daha da coşkulu bir ıslıklama olur.

Siz hayat boyu Almanya'da yaşasanız,seçeceğiniz milli takımın, sizin ilerideki kariyerinize ciddi bir etkisi bulunacaksa,hangisini seçerdiniz?

Belki de Yıldıray gibi olmaktan korktu.Olamaz mı?

Adam almanyada yetişmiş,oranın yemeğinden yemiş suyundan içmiş.Alman gibi yetişmiş.

Artı bizim milli takımlarımızı seçenlerin de kariyer açısından hali ortada.Real'de olsalar bile kadroya giremeyen Hamit en iyi örnek olarak açıklanabilir.Tabiki diğerleri de.

Tuncay ülke ülke sürünmekte,bi tek Arda vardı elimizde,tutamadığımız.

Ya gerisi?

Siz bir Suriye'li olsaydınız,ve hayat boyu Türkiye'de yaşamış olsaydınız,Suriye milli takımını mı seçerdiniz,yoksa Türkiye milli takımını mı?Dürüst olunuz.

o zaman çıkıpta ben türküm bütün türkler benimle gurur duyuyor geyikleri yapmayacak.adam gibi ben almanım ve almanyayı seçtim dese amenna.

Bu adam Almanya'yı seçtiği için real Madrid'e gitti... Haklıdır .

o zaman çıkıpta ben türküm bütün türkler benimle gurur duyuyor geyikleri yapmayacak.adam gibi ben almanım ve almanyayı seçtim dese amenna.

Kardeşim adamı Türkiye'ye gelip 3 büyük kulübede gitmiş.Senden adam olmaz deyip yollamışlar.Birde üstüne Almanya sahip çıkıp bugüne gelmiş.Ne yapmalıydı bu kadar olaydan sonra?

Kardeşim adamı Türkiye'ye gelip 3 büyük kulübede gitmiş.Senden adam olmaz deyip yollamışlar.Birde üstüne Almanya sahip çıkıp bugüne gelmiş.Ne yapmalıydı bu kadar olaydan sonra?

ben ona bişey demiyorum istediği takımı seçsin ama sonra çıkıpta ben Türküm demesin.ha madem Türk o zaman bütün zorluğa rağmen ay-yıldızı giyecek...

ben ona bişey demiyorum istediği takımı seçsin ama sonra çıkıpta ben Türküm demesin.ha madem Türk o zaman bütün zorluğa rağmen ay-yıldızı giyecek...

100% sana katiliyorum. Bende Almanya da büyüdüm ve benim böyle bir secenegim olsaydi hic düsünmeden Türk Milli takiminda oynardim.

Maden herif Türk ozaman herif gelip ay yildiz giymesi lazim. Hersey para ve söhret degil...

Tepkiye gerek yok. Saygı duyulmalı ama sanmıyorum tepki verilir yine ve Mesut Almanya'yı tercih etmekle doğru bir hareket yaptığını anlar.

Almanya kazanir bence.. Insallah yanilirim ama Almanya kazanir..!!

Son Dakika: Gökhan Gönül Milli Takim antremaninda sakatlandi ve Kadrodan alindi....

Diye Haber beklerdim ama düsündüm o uyanik Almanya maçina çok ilgi olacagi için oynar. Sakat oynar gene oynar..

Mesut Özil'in Almanya'yi seçmesine saygi duyarim ve anlarimda..

Türk Futbolcularin egosu ve disiplinsizligi yüzünden küçük Takimlara Puanlari kaybedip her Turnuvaya katilamamsini ben olsam bende düsünürdüm..

Diger Yandan her Turnuvanin Favorisi Almanya..

Siz de bir kendinizi Mesut Özil'in yerine koyun..??

Üst Alt