mesut özil - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ne diyon lan nokta koyunca iyi msj atiyo mu sandin kendini

gulunc

uefaya email atmaya devam et

Kısaca sen ve senin gibilerin ilk başlarda mesaj yazma şeklini ve şimdilerde mesaj yazma şeklini karşılaştırdım. İlk başlarda düzgün Türkçe kullanımına herkes gibi sende dikkat ediyordun.

UEFA ne alaka? Üste çıkmaya çalışacağına saygılı ol. Antu'dan bir farkı kalmadı bu forumun. Şikecilerin şampiyonluğunu, yabancı sınırı saçmalığını, tüpçünün başkanlığını vs vs kına yaparak kutlayın. Galatasaray kötü durumda olduğunda ağlayıp zırlayıp sikayet etmeyin. Önce aynaya bakın bu adaletsiz ortama tepki koymak için neler yapmışım diye. İşinize gelmeyince UEFA'ya git mail at gibi ucuz laflar ile komik duruma düşüyorsunuz.

ujeza3e7.jpg

bu sekilde guldugum bir futbolcudur

Kısaca sen ve senin gibilerin ilk başlarda mesaj yazma şeklini ve şimdilerde mesaj yazma şeklini karşılaştırdım. İlk başlarda düzgün Türkçe kullanımına herkes gibi sende dikkat ediyordun.

UEFA ne alaka? Üste çıkmaya çalışacağına saygılı ol. Antu'dan bir farkı kalmadı bu forumun. Şikecilerin şampiyonluğunu, yabancı sınırı saçmalığını, tüpçünün başkanlığını vs vs kına yaparak kutlayın. Galatasaray kötü durumda olduğunda ağlayıp zırlayıp sikayet etmeyin. Önce aynaya bakın bu adaletsiz ortama tepki koymak için neler yapmışım diye. İşinize gelmeyince UEFA'ya git mail at gibi ucuz laflar ile komik duruma düşüyorsunuz.

soylediklerinin benle alakasi nedir

bana ne yani

Mesut adamdır. Dünyanın en iyi 3 ofansif orta sahasından biri zaten.Ona diyecek yok. Real'in yaptığı aptallıktı.
Geçen mülteci kamplarını ziyaret edip çocuklarla top oynamış,sevindirmiş. Helal olsun.

Bir de net insanları severim. Ekmeğimi Almanya'dan kazanıyorum, Almanya'da büyüdüm,hayatım burada vb. nedenlerden Alman milli takımını seçti, hem kariyeri hem de nedenleriyle yerinde bir karardı.
Tek kusuru fenerli olması. Cimbom yakışırdı reyize. Neyse o kadar kusur kadı kızında da olur.

Sayın Arsenal yetkilileri bizde Belhanda diye bir 10 numara var müthiş sorumluluk alır Fakat sahada resmen uçuyor. Topu kazanmak için varını yoğunu ortaya koyar ...

Üst Alt