mesut özil | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
overrated'in ilahi

sneijder'le falan kiyasliyanlari gordum te allam. bu kadar abartilmis pop kulturu ogesi bir topcu gormemisem, sene sonu postalar RM 99.9%.

Cevap: Mesut Özil

Overrated diyenlerin futboldan zerre anlamadığının kanlı canlı kanıtı. Mesut'u da fazla sevmeyen biri olarak söylüyorum bunu. Gözüyle izleyen birisi Real Madrid gibi bir takımın bütün hücumlarındaki Ronaldo'yla birlikte baş aktör olduğunu ve koca takımın Mesut'un ayağına baktığını görür.

Kendinize güldürmeyin

Real'in ikinci adamı. Zidane'dan sonra Real'e gelmiş zekası en yüksek futbolcu. Sene sonu Real'deki devrimden etkilenmeyecek nadir isimlerden.

Overrated diyenlerin futboldan zerre anlamadığının kanlı canlı kanıtı. Mesut'u da fazla sevmeyen biri olarak söylüyorum bunu. Gözüyle izleyen birisi Real Madrid gibi bir takımın bütün hücumlarındaki Ronaldo'yla birlikte baş aktör olduğunu ve koca takımın Mesut'un ayağına baktığını görür.

Kendinize güldürmeyin

RM'ye standart bi AMC koy şov yapar Özil gibi, adamlarda o işi yapıcak adam yoktu çünkü, mesut oranın yıldızı oluverdi, asıl germenler manyak gibi topçular çıkardılar 2010'dan sora izle şimdi mesut'a noluyo.

RM'ye standart bi AMC koy şov yapar Özil gibi, adamlarda o işi yapıcak adam yoktu çünkü, mesut oranın yıldızı oluverdi, asıl germenler manyak gibi topçular çıkardılar 2010'dan sora izle şimdi mesut'a noluyo.

Almanlar çok iyi yetenekler çıkardılar çıkarmaya ama Mesut'a hiçbir şey olmuyor. Hala hem Real'in hem Almanya'nın en çok güvendiği isim. Futbolu bu kadar aklıyla oynayan çok nadir oyuncu gördüm ben.

Almanlar çok iyi yetenekler çıkardılar çıkarmaya ama Mesut'a hiçbir şey olmuyor. Hala hem Real'in hem Almanya'nın en çok güvendiği isim. Futbolu bu kadar aklıyla oynayan çok nadir oyuncu gördüm ben.

yakında mesut kesik yer dimedi dimeyin dirim. şaka bi yana emir reis sana biraz arka çıkıyım didim ama MESUT İYİ TOPÇU AGA. ha dersinki SNEIJDER mi zonguldaklı mesut mu, SNEIJDER tabiki de.

Vallaha başkan Mesut orada kesik yemeyecek 3-4 adamdan biri derim ben. 4 yıl önce ben de abartıldığını düşünürdüm ama 100 tane maçını izledim belki de Real'de ve her seferinde ağzımı açık bıraktı. Adam resmen sahayı makina gibi tarıyor, şu anda Xavi'den sonraki en büyük oyun zekasına sahip oyuncu bu tartışılmaz.

100 deyip abartmayayım da göz önünde olan bir adam sonuçta hepimiz öyle ya da böyle takip ediyoruz.

futboldan biraz anlayan, biraz takip eden biri real'in, ronaldo'dan sonra hücumdaki en iyi oyuncusu olduğunu real'li taraftarların onu ronaldo'dan bile çok sevdiğini bilir. gönderilirse-satılırsa- bu olağanüstü bir durum olduğunu gösterir sadece.

overrated'in ilahi

sneijder'le falan kiyasliyanlari gordum te allam. bu kadar abartilmis pop kulturu ogesi bir topcu gormemisem, sene sonu postalar RM 99.9%.

Eriksen'e manyak topcu diyen adam, Ozil'e kotu topcu diyor te allahim. Yorum yapmak icin yorum yapiliyor..

Ozil gibi futbolcumu var, adam tek basina sirtliyor Reali, verdigi ortalar, attigi ara paslari ile..

Özil son zamanlarda izlemekten en çok keyif aldığım adamlardan. Messi'yi Ronaldo'yu izlemek bile o kadar keyif vermiyor.

Mesut cok iyi bir Futbol'cu ona karsi bisey söylemek ayiptir gercekten.

Ama bu Zidane-Mesut kiyaslanmasi yapanlari görünce neremle gülecegimi bilmiyorum :lol:

Üst Alt