# Metehan Mertöz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Metehan Mertöz

84e70e07ab7b42ae912160e480535582.jpeg

METEHAN MERTÖZ

KANAT

Doğum Tarihi:
19.07.1999
Doğum Yeri: İstanbul
Boyu: 1.77 cm
Geldiği Takım: Alt Yapı
Giriş Yılı: 2011
Sözleşme Bitiş Tarihi: 30.06.2021

Moderatör tarafında düzenlendi:
2000 jenerasyonu herhalde 87-88 jenerasyonu sonrasında en ümit vaat eden futbolcu grubu. Gerçi 87-88 jenerasyonundan Arda dışında kimse parlayamamıştı maalesef ancak yine yetenekli elemanlar vardı. İnşallah bu jenerasyonun Arda Turan'ı da Ozan Kabak olmaz. Yunus Akgün, Atalay Babacan gibi isimlerde düzenli şans bulurlar A Takım'da.

2000 jenerasyonu herhalde 87-88 jenerasyonu sonrasında en ümit vaat eden futbolcu grubu. Gerçi 87-88 jenerasyonundan Arda dışında kimse parlayamamıştı maalesef ancak yine yetenekli elemanlar vardı. İnşallah bu jenerasyonun Arda Turan'ı da Ozan Kabak olmaz. Yunus Akgün, Atalay Babacan gibi isimlerde düzenli şans bulurlar A Takım'da.
şu an 2003 jenerasyonu fena.şu yusufun bittiği ömer farugun oldugu milli takıma düzenli olarak 6 oyuncumuz cagırılıyor.en son stoper ata öztürk ve ismail zehir çagrıldı.

20 yaşına girmiş. Daha önce adını hiç duymadım kupa maçlarında falan da oynadığını hatırlamıyorum. Unutulur gider

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

99 temmuz doğumlu*
bizimkiler potansiyel görmeseydi pro sözleşme imzalamazdı
yaz kampına dahil eder hoca buyuk ıhtımal ondan sonra belli olur akıbeti
Yani yaz kampına dahil etse A takımla ilk buluşması 20 yaşında olacak. Geç bence artık 17 18 yaşında çıkmaya başlıyor piyasaya futbolcular. 2001 li birkaç kişi bile vardı kupa maçında kadroda ama bu arkadaş yoktu. Yeterli görülmemiş demek ki.

Yani yaz kampına dahil etse A takımla ilk buluşması 20 yaşında olacak. Geç bence artık 17 18 yaşında çıkmaya başlıyor piyasaya futbolcular. 2001 li birkaç kişi bile vardı kupa maçında kadroda ama bu arkadaş yoktu. Yeterli görülmemiş demek ki.

35 yaşında Selçuğu hala deniyoruz olucak diye ama ?

bjkde ki dorukhan 22 23 yaşında buraları gördü
marcao 22 yaşında olmasına rağmen daha 50 pro maça çıkmış sadece
luyindama 2sene öncesinde kongo liginde oynuyordu

her futbolcunun potansiyeline ulaşması aynı olmuyor

Doğan Can Davas diye bir topçu var 97li olmasına rağmen sözleşme uzatılmış ve 2.lig kırmızıdan Bandırmaya vermişler. Şu elemanları pttden bir takıma bile veremiyorsak yazık. Ya yetenekleri yok ya da yöneticilerimiz akılsız. Celil mesela Ptt'de oynayabilir mi emin değilim. Altınordu veya başka takımlara bir kaç oyuncu verilebilirdi. Maddi durumu iyi olmayan Elazığ ve Eskişehir hayır demezdi.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yav o ayrı bi olay ne alaka benim dediğim şeyle? Ben takımdan şutlansın yerine Selçuk oynasın falan demedim ki. Ama geç kalmış bence bu saatten sonra tutunması zor diye görüşümü belirttim.

30 yaşından sonra prof topçu olanlar bile var 20 yaş geç değil hele Tr şartları için düşünürsek erken bile 28 yaşında topçuya genç topçu diyor bizim medya.

Doğan Can Davas diye bir topçu var 97li olmasına rağmen sözleşme uzatılmış ve 2.lig kırmızıdan Bandırmaya vermişler. Şu elemanları pttden bir takıma bile veremiyorsak yazık. Ya yetenekleri yok ya da yöneticilerimiz akılsız. Celil mesela Ptt'de oynayabilir mi emin değilim. Altınordu veya başka takımlara bir kaç oyuncu verilebilirdi. Maddi durumu iyi olmayan Elazığ ve Eskişehir hayır demezdi.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bence bu adamları u21 de falan oynatmaktansa bi yerlere kiralamak çok daha mantıklı. Futbolcunun en iyi antrenmanı maçtır. Maç yapmadan kendini de geliştiremezsin diye düşünüyorum. Şu Antalyaspor gibi aptal takımlar gidip Tarık karaktersizini alacağına böyle yetenekli ama şans bulamayan oyuncuları kiralasalar belki Türk futboluna bi yararları dokunur.

30 yaşından sonra prof topçu olanlar bile var 20 yaş geç değil hele Tr şartları için düşünürsek erken bile 28 yaşında topçuya genç topçu diyor bizim medya.
İşte o algının yanlış olduğunu düşünüyorum ben Avrupa'da gittikçe düşüyor oyuncu çıkarma. 30 yaşında prof olmak falan da çok uç örnek. Dediğim gibi benimki sadece tahmin keşke başarılı olsa da bizi mutlu etse.

Üst Alt