Meteorolojik Uyarı! ⛈️☃️☔☀️ - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meteorolojik Uyarı! ⛈️☃️☔☀️

Şaka bir yana ta bugünden o tarihe nasıl bu kadar kesin tahmin yapabiliyorsunuz, mesela daha düne kadar İstanbul'da Perşembe, Cuma ve Cumartesi 3 gün gözüken Güney rüzgarı Cuma ve Cumartesi yerini Kuzeye bırakmış, o tarihe kadar tahminler belki yine değişecek.

Hatta u tahminler ir çok kez saatlik tahminde bile hata verirken, 29 Aralık kar ilginç. :unsure:

Soğuk hava sistemlerinden bahsediyorum. Şu an hava gayet soğuk olabilir İstanbul'da. Mevsim normalleri altına düşürecek sistemlerden bahsediyorum.

Şöyle sorayım. İstanbul'a yılda ortalama 5 defa kar yağar! Geçen sene hiç yağmadı bile! Misal 29 Aralık sabahı karla uyanacaksınız dersem buna saygı duymaz mısın yoksa aralık ayında tabii ki kar yağabilir MK mı diyeceksin? Tarih vereceğim diyorum!

Şaka bir yana ta bugünden o tarihe nasıl bu kadar kesin tahmin yapabiliyorsunuz, mesela daha düne kadar İstanbul'da Perşembe, Cuma ve Cumartesi 3 gün gözüken Güney rüzgarı Cuma ve Cumartesi yerini Kuzeye bırakmış, o tarihe kadar tahminler belki yine değişecek.

Hatta u tahminler ir çok kez saatlik tahminde bile hata verirken, 29 Aralık kar ilginç. :unsure:
kurcalama çarpılırsın

Misal 29'unda dedim. Ben tarih vermedim. Ama o dönem için bir hareketlilik var. Onu söylüyorum. Ayın 23-24'ü gibi belirir; 26'si gibi netleşir. (ki yine %100 diyemezsin)

Şimdi kafamda soru işareti kalmamıştır. İşin doğrusu budur. :tbr:

Misal 29'unda dedim. Ben tarih vermedim. Ama o dönem için bir hareketlilik var. Onu söylüyorum. Ayın 23-24'ü gibi belirir; 26'si gibi netleşir. (ki yine %100 diyemezsin)

MİSAL dedim. Henüz tarih vermedim! Hiçbir şey de koymuyorum. Ben Tanrı değilim. Tahmin yapıyorum sadece!

kurcalama çarpılırsın

AA kış gelmıs havanın soguk olması gayet normal degil mi?
14651.jpg

Üst Alt