Meteorolojik Uyarı! ⛈️☃️☔☀️ - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meteorolojik Uyarı! ⛈️☃️☔☀️

Sosyal medyadan anladığım kadarıyla ülkenin büyük bölümünde yoğun bir kar yağışı yaşanıyor. Sokağa çıkıp kardan adam yapabilirsiniz.

Kar dana dam

Barajlar kurtuldu mu simdi

Adaş ben İstanbul'u sık takip ediyorum. En son geçen haftaki yağmurlar öncesi seviye %19'du. Eğer böyle devam etesydi şu an en fazla %15 olurdu, bu sabah yapılan son ölçüm %29 yani yaklaşık %15 bu şu an devam edenler yer altı suları derken %20 civarı olacak henüz kurtulmadı ama şu an biraz nefes aldı.

Şu an kış yeni geldi, muhtemelen de geç gidecek bahar geldiğinde de millet söylenecek havalar neden ısınmıyor diye ama yağışlar iyi kötü buna yakın devam ederse barajlar bence toparlar.

Çanakkale için tek yorum yapmadım hocam. İstanbul için yorum yaptım. Akşam saatlerinde kıyıya da kar inecek. Akşam maçı kar görüntüleri eşliğinde izlememiz mümkün.

Çok iddalısın Taho bütün uzmanlar yağışın akşam saatlerinden itibaren tamamen Anadolu Yakası üzerinde olacağını söylüyor.

Adaş ben İstanbul'u sık takip ediyorum. En son geçen haftaki yağmurlar öncesi seviye %19'du. Eğer böyle devam etesydi şu an en fazla %15 olurdu, bu sabah yapıla son ölçüm %29 yani yaklaşık %15 bu şu an devam edenler yer altı suları derken %20 civarı olacak henüz kurtulmadı ama şu an biraz nefes aldı.

Şu an kış yeni geldi, muhtemelen de geç gidecek bahar geldiğinde de millet söylenecek havalar neden ısınmıyor diye ama yağışlar iyi kötü buna yakın devam ederse barajlar bence toparlar.
Sürsün renkdaş gerekise mayısa kadar kış olsun. Yoksa yazin kıçımızı yıkamaya su bulamayacağız.

Adaş ben İstanbul'u sık takip ediyorum. En son geçen haftaki yağmurlar öncesi seviye %19'du. Eğer böyle devam etesydi şu an en fazla %15 olurdu, bu sabah yapılan son ölçüm %29 yani yaklaşık %15 bu şu an devam edenler yer altı suları derken %20 civarı olacak henüz kurtulmadı ama şu an biraz nefes aldı.

Çok iddalısın Taho bütün uzmanlar yağışın akşam saatlerinden itibaren tamamen Anadolu Yakası üzerinde olacağını söylüyor.

Uzmanların 15 gün önce sessizdi. Ben 28 Aralık'ta ocak ayının ikinci haftası kış geliyor demiştim.

Üst Alt