Meteorolojik Uyarı! ⛈️☃️☔☀️ - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meteorolojik Uyarı! ⛈️☃️☔☀️

Pekala. Şu an az biraz yağıyor olmalı. Fragman olarak değerlendirebiliriz. Dün belirttiğim gibi, yarın ortalık coşacaktır.
Tamam bildin de hava durumu söylüyordu zaten bunları, hava durumunda yağış gözükmediğinde yağış var diyeceksin veya yağış olacak dediğinde yağış olmayacak diyeceksin ki bir anlamı olsun. Ntvhava-MGM hepsinde yağış gözüküyordu zaten. Sayılmaz bu

Tamam bildin de hava durumu söylüyordu zaten bunları, hava durumunda yağış gözükmediğinde yağış var diyeceksin veya yağış olacak dediğinde yağış olmayacak diyeceksin ki bir anlamı olsun. Ntvhava-MGM hepsinde yağış gözüküyordu zaten. Sayılmaz bu

Tamam canım! Ay sonu ocak başı ile ilgili ön tahminlerimi biliyorsun. Aklında tut!

Ntv forumu takip edip öyle servis yapıyor, meteorolojiye yön veren uzmanımız sayesinde verdiği bilgiler eksiksiz çıkıyor :)
Öyle bişey olabilir mi ya ? Olabilir tabi neden olmasın. :D

Yazıklar olsun! Burada bana ait olmayan her yazıda kaynak gösteren biriyim ben! Kırıldım.

Sesli güldüm :asd:

Üst Alt