Metin Oktay Parçalı Forması Arıyorum | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Metin Oktay Parçalı Forması Arıyorum

Arkadaşlar, Bu resimdeki formayı arıyorum.Ancak Gsstore'da şuan için satışı yok.Bu formayı satın alabileceğim güvenli bir internet sitesi bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

b7149-4.jpg

b7149-1.jpg

Cevap: Metin Oktay Parçalı forması arıyorum

Bende Lacoste t-shirt kumaşı gibi olanı var. Bunu bende görürsem alacağım. Bulan haber versin. :)

2 saat önce metroport gsstoreden tisört falan aldım bende ama görmedim bu yoktu

cadirin yaninda outlet gibi bi dukkan vardi hala duruyor mu o

Benim yaşadığım yerde Gsstore mağazası yok. Senede bir iki defa gidebiliyoruz. İnternetten satış yapan bişr yer olursa işimizi görür.Bir çok arkadaş da arıyormuş anlaşılan.

Bu arada konuyu twitterda gördüm.Admin arkadaşlara teşekkürler.

Bu aralar forma alma isteğim vardi zaten bu forma METİN OKTAY forması olmalı. Kesinlikle istiyorum bundan..

Anadolu yakasında semtin adını hatırlamıyorum 2 sene önce gitmiştim , bir Gsstore outlet vardı.Geçmiş yılların ürünleri satılıyordu.Orada var mıdır acaba?

Vala eğer öyle birşey varsa bir renktasın hesabına ne kadarsa yatirim yollasın bana. :)

Aynen ben de varım :) Öyle bir yer var ben gitmiştim 2 sene önce. Yarın arayıp soralım.

Yeni Sahra Galatasaray Store Outlet

0 (216) 324 12 51

Yeni Sahra Mah. Koç Caddesi No:59 Yenisahra

Vala deli gibi araştırıyorum su an Metin Oktay forması satışta diyor ama satan yer yok anasını satim. Anlamadım ben bu işi.

Cevap: Metin Oktay Parçalı Forması Arıyorum

Herkese iyi geceler beyler. Yarin araştıracam bu konuyu, ne olursa olsun istiyorum ben bu formayı.Evimin en güzel köşesinde saklayacam bu kutsal formayı..

Alınacak biryer bilen veya duyan olursa bir şekilde ulaşsın bir zahmet bana. Mesaj atabilirsiniz.

Cevap: Metin Oktay Parçalı Forması Arıyorum

Haber 1: Yeni Sahra'daki Outleti aradım ; orada yokmuş.Diğer storları arayın dediler belki vardır dediler.

Haber2: Galatasaray Pazarlama A. Ş. Genel Müdürü Nurettin Kantarelli'ye twitterda sordum. Benim sorum ve aldığım yanıt:

Veli Ateş @veli__ates

@NKantarelli Teşekkürler.Geçen yıl satışta Metin Oktay klasik parçalı formanın da tekrar satışa sunulmasını bekleyen çok taraftar var.

Nurettin Kantarelli @NKantarelli

@veli__ates Şu an üretime girdi. Mart ayı içinde satışta olacak.

Mart ayını bekliyoruz :)

Üst Alt