Metin Oktay Stadı Açılıyor


İsmail Sarıkaya başkanlığındaki 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (GSYİAD), Florya Metin Oktay Tesisleri'nde 3500 kapasiteli bir stat için kolları sıvadı. Mini arenanın, 11 Nisan'daki dernek açılışına yetiştirileceği açıklanırken, A2'nin maçlarını oynadığı sahada, A takımın da özel karşılaşmalarını yapacağı belirtildi.Metin Oktay'ın Adı VerilecekGSYİAD Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Duyar'ın önemli katkıları sonucunda Ali Sami Yen Stadı'ndaki eski açık tribünün üstünü kapatan derneğin aynı malzemeyi yeni stadın yapımında kullanacağı kaydedildi. Futbol altyapı takımlarının maçlarını oynadığı sahadaki tribün kaldırılırken, Ali Sami Yen'den sökülen çatı sistemi yeni trübün inşaatı ile birlikte monte edilmeye başlandı. 300 bin liraya mal olacak stada efsane golcü Metin Oktay'ın adı verilecek.Alpaslan Dikmen salonu

Bu arada Ankara'daki Metin Oktay İlköğretim Okulu'nun yenilenmesi çalışmalarını da sürdüren GSYİAD'ın, ultraslan'ın kurucusu merhum Alpaslan Dikmen'in adının yaşatılması için bir konferans salonu yaptırdığı açıklandı. Salonun açılışının Başkan Adnan Polat ve yönetim kurulunun katılımıyla Mart ayı içinde yapılacağı belirtildi.
 
Cevap: Metin Oktay Stadı AçılıyorBazı şeylerde geç kalınmış olsa bile başlanmış olmasıda olumlu bir gelişme. Ben büyük Galatasaray kulübünün bir adım daha ileri gitmesi gerekliliğine inanıyor ve her yıl Avrupanın elit takımlarının davet edildiği sezon öncesi Aslantepe arenada yapılacak bir Metin Oktay turnuvasının çok hoş olacağına inanıyorum. Metin Oktay Galatasaray demek, Galatasaraylılık demek. Bu formayı ıslatanların birşeyleri anlamaları için çok önemli bir iş olur.
 
Cevap: Metin Oktay Stadı Açılıyor180129_189949401038206_110039765695837_507630_1969335_n.jpg
Bu fotoğrafta stadın parçaları görülüyor .Galatasaray Kulübü, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'nın ardından bir stat daha kazanıyor.İsmail Sarıkaya başkanlığındaki 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (GSYİAD), Florya Metin Oktay Tesisleri'nde 3500 kapasiteli bir stat için kolları sıvadı. Mini arenanın, 11 Nisan'daki dernek açılışına yetiştirileceği açıklanırken, A2'nin maçlarını oynadığı sahada, A takımın da özel karşılaşmalarını yapacağı belirtildi.
 
Cevap: Metin Oktay Stadı AçılıyorAntreman sahalarinin da ciddi boyutlara varmasi , genelde yore cocuklarindan olusan A2 ve asagi takimlarin ailelerinin daha kolay ulasimi icin zaten gerekli bir seydi. Kapasite de biraz fazla da olsa fazla koltuktan zarar gelmez. Bu tip 1000-1500 kisilik stadyumlar her takima bir tane lazim. ASY deki cati sisteminin de bosa cikmis olmasi ,stadi daha bir ciddi gorunume sokmustur , bizim icin cok onem arz eden bir sey olmasa da oradaki oynayan daha genc nesil icin itici guctur.
 
Cevap: Metin Oktay Stadı AçılıyorTamam hos guzel de Florya'yi gelir kaynagi yapmayi dusunuyoruz YILLARDIR, eh simdi bide Florya'nin uzerine kucuk bi stad mi yapilacak?Biz bu gidisle Florya'dan gelir falan elde edemeyiz.
 
Cevap: Metin Oktay Stadı AçılıyorBazı şeylerde geç kalınmış olsa bile başlanmış olmasıda olumlu bir gelişme. Ben büyük Galatasaray kulübünün bir adım daha ileri gitmesi gerekliliğine inanıyor ve her yıl Avrupanın elit takımlarının davet edildiği sezon öncesi Aslantepe arenada yapılacak bir Metin Oktay turnuvasının çok hoş olacağına inanıyorum. Metin Oktay Galatasaray demek, Galatasaraylılık demek. Bu formayı ıslatanların birşeyleri anlamaları için çok önemli bir iş olur.Bu konuyu yönetime iletme imkanı sağlanmasını çok isterim. Tatmin edici bir para ödülü ile bu organizasyon gerçekleşebilir. Buradan maddi anlamda Galatasaray'ın iyi bir geliri de olacaktır. Buna benzer projeleri Ünal Aysal üstü kapalı dillendirmişti sanırım.Bu arada fikir için teşekkürler ...
 
Cevap: Metin Oktay Stadı Açılıyorsevindirici bir haber. ASY'nin catisini kullanmislar herhalde bu yeterli bir neden , sevinmek icin.

A2'lerinde bir stada ihtiyaclari vardi.
 
Cevap: Metin Oktay Stadı Açılıyor3500 az 6000-7000 kişilik daha hoş olurdu artık taraftarımız a2 maçlarınada gitmeli yönetim teşvik etmeli a2 maçlarına gidilmesi için bilet fiyatları 3-5 lira olsa bence çok kişi gelir gs tv'den canlı verilip şifresiz oldumu tadından yenmez hem bu açıdan a2 takımı oyuncuları taraftar desteğini bir nebzede olsa hisseder avrupada her takım olmasada bazı takımların paf takımlarının maçları bile full çekiyor
 
Cevap: Metin Oktay Stadı Açılıyorşimdiye kadar stadının olmaması ayıptı bence. hayırlı ugurlu olsun. efsanemiz hep göz önünde olsun.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt