Metin Oktay Tesisleri 1 Milyon TL'ye Mal Olacak! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Metin Oktay Tesisleri 1 Milyon TL'ye Mal Olacak!

b712d3325106494489cfcb2eeaebaf87.jpeg

FutbolArena Özel
- Galatasaray'dan Florya Metin Oktay Tesislerine 1 milyon TL'lik yatırım kararı. Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor'un 'korkulu rüyası' olan Florya Metin Oktay Tesislerinin zemini sezon sonunda yenilenecek.

Kemerburgaz'daki tesislerin inşasının 1 yıl sürmesi planlanınca Galatasaray yönetimi de Florya Metin Oktay Tesislerine yatırım yapma kararı aldı.

DİRENAJ VE ÇİMLER DEĞİŞECEK

İyice yumuşak ve balçığa dönen zemin sezon sonunda komple yenilenecek. Lig bitiminde Florya tesislerinin direnaj sistemi ve çimleri komple değişecek. Fizibilite çalışmaları yapılıp hazırlanırken Bunun Galatasaray'a 1 milyon TL'ye mal olması planlanıyor.

1 GÜN OLİMPİYAT, 1 GÜN FLORYA

Şu anda da Galatasaray Kulübü 1 gün Olimpiyat Stadında, 1 gün Florya Metin Oktay Tesislerinde antrenman yaparak, sorunlu zemini bu şekilde bakım çalışmaları yapıp sezon sonuna kadar idare edecek düzeye gelmesini sağlamaya çalışıyor.

PORTAL HABERİ

Mehmet özbek vana takacam diye geldi 2 sene kalıp futbolun içine etti.
Şimdi çimleri yenilemek için en az 4 sene kalır ve yeğeni küme düşürmeden gitmez

Taraftara, bu çileyi YAŞATANLARA
LANET GELSİN!

Bu florya her gelen yabancının hayran kaldığı tesis değil mi ?
Ne değişti birden bire

fapatalk'dan gönderildi.?

Antrenman sahası bulunamaz. Tonla rezillikler yaşanır.

Büyük ihtimal değil 100% sorun yaşayacağız. Ben tesissiz mal gibi ortada kalacağımızı düşünüyorum.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk
Seneye son senemiz diye planlari ona gore kuracaklar, sonra da oradan cikmamiz gerekecek Florya daki insaat calismalarin devreye girmesi icin bir baktilar Kemerburgaz'daki tesisler hazir degil, o zaman goruruz bunlari.

benim anlamadığım olay floryanın zemini zaten güzeldi neden bakımı yapılmadı ki ? bi zeminin bakımı yıllık ne kadar bi gideri olabilir ki ?

20 kamyon malzeme dökersin mis gibi saha olur millet denizi dolduruyor artik kimse kimseyi kandırmasın çim ayağına punduna getrip verecekler bir yandaşa.

hırsız kardeslerin görevi seneye bitiyor önümüzdeki yıl ortada ne tesis ne salon olacak görün bakın bu konuda adım kadar eminim

çivisi dahi cakılmamıs olursa şaşırmayın hayallere kapılan arkadaslar icin söylüyorum bunu

2018-19 sezonunda da Florya'yı kullanacak olan Galatasaray, 2020 yılında Kemerburgaz Tesisleri'ne taşınacak.- Vatan

Aradaki 1 sezon nerede olacak?

Mehmet Özbek futbolun içine ettiği yetmiyor Floryanın da içine etmiş

halbuki Floryayı düzeltsin diye gelmişti

toptan Galatasaray ı elden geçirdi maşallah

Üst Alt