# Mevlüt Erdinç - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mevlüt Erdinç

Cevap: # Mevlüt Erdinç

Mevlüt ü alırlarsa santrafor işi yatar . Bizim gözü kapalı ilk 11 oynayacak 20+ gol atabilme kapasitesinde bi adama ihtiyacımız var şu saatten sonra , malum baros un durumu belli

En imkansız transfer Gökhan İnler'den bile zor bence gelmesi yahu ne 4.5m eurosu adamlar zaten 8m euroya aldılar, 10m eurodan başlar M.Erding.

Semih'i alalım işte ne Necati'si (Antalya'ya bi de bonservis odeyecegiz!) ne Halil'i. En iyi ve ekonomik yerli forvet Semih'tir.

İyi bir sezon geçirmedi Mevlüt sanırım, PSG'de biraz istenmeyen adam durumuna doğru kayıyor. 4.5 milyon euro olmasa bile 8.5 milyon euro'dan daha az bir paraya bırakmaya razı gibi gözüküyor PSG. Forumda Fransa'da yaşayan bir arkadaş vardı sanırım, o söylüyordu, Fransız basınında Lorient'e gitmesi bekleniyormuş Mevlüt'ün.

Fatih Terim'in çok sevdiği bir oyuncu. Başkan da Serhat Ulueren'in programında Avrupa'da oynayan bir Türk oyuncuyla temasta olduğumuzu ve çok olumlu geçtiğini söylemişti.... Bu Mevlüt olabilir....

5m euroya vereceklerse hiç durulmamalı Mevlut için. Ama artık bilindiği uzere Stancu vari biri ama 2 gömlek ustu. Cok daha atletik ve kafa vurusu da var. Ama bana hala cok zor geliyor.

Sevmiyorum bu adamı.

Galatasaray'ın yükünü kaldırabileceğine de inanmıyorum. Gözümüzün önünde bekleyen Semih Mevlüt'ten kat be kat iyidir.

Mevlüt nerden çıktı ya :)

Ortalama topçu. Hayran hayran yazmış herkes. Ne var bu adamda allasen ?

Yazık olur eğer alırsak gerçekten hayalkırıklığı yaşarım. Stancu 2 olur.

Mevlut iyi transfer, Semih'e de hayir demek mantiksiz olur. Artik su transferlerin hepsi bitse, biz de rahatlasak.

Dikkatinizi çekerim Drogba, Mevlüt ve Cana'nın menajerlik şirketleri aynı bu bağlantıda ikisiyle de ilgilenildiği söylenilebilir.

Semih mi :) Kanaryadan gelecek tek bir oyuncuyu bile İSTEMİYORUM !

Cidden millet kafayı yemiş. Arkadaş Semih hadi isteyelim diyelim de sanki süper, harika eşsiz bir adam. Ortalama forvet işte ? Nedir bu Semih hayranlığı yahu :S

Ne işi var bizde suratsızın. Takılsın kulübesinde.

Semih oynadığı her maç takımına katkı yapan bir oyuncu.

Fenerbahçe çıkışlıysa noolmuş. Gerek var mı böyle bir tutuculuğa? Bakın bizim orta sahamız 2 sezondur ağlarken Emre Belözoğlu Fenerbahçe orta sahasını çekip çeviriyor. Sanıyor musunuz Cristian yada Selçuk Şahin oynatıyor Fener'i.

Yada Kazım. Fener'den geldi de nooldu. Oynamadı mı Galatasaray için. Çıkıp Fenerbahçe'ye golünü atmadı mı?

Semih kolay gol atan ve attıran bir adam. Evet spektaküler değil. Drogba gibi ezici bir gücü yada Baros gibi sprintleri yada Jardel gibi gol vuruşları yada Aguero gibi bir dripling yeteneği yok. Ama İzaghi'de, Raul'da hangisi vardı ki bunların? Bence gelirse takımın en önemli oyuncusu haline gelir. Fenerbahçe'li olduğunu da unutturur. Zaten Semih Fenerbahçe'de hiç bir zaman kabul görmemiş bir oyuncu. Ellerinde böyle bir adam varken gidip Emenike'ye milyon dolarları bayılabiliyorlar. Kaldı ki isterse Fenerbahçe'nin efsane oyuncusu olsun. Ben takıma ne katacağına bakarım.

fb den futbolcu alinmasi benim de cok hosuma gitmiyor ama Semih bizde, hele hele FATIH TERIM in elinde cok faydali olur.

Semih oynadığı her maç takımına katkı yapan bir oyuncu.

Fenerbahçe çıkışlıysa noolmuş. Gerek var mı böyle bir tutuculuğa? Bakın bizim orta sahamız 2 sezondur ağlarken Emre Belözoğlu Fenerbahçe orta sahasını çekip çeviriyor. Sanıyor musunuz Cristian yada Selçuk Şahin oynatıyor Fener'i.

Yada Kazım. Fener'den geldi de nooldu. Oynamadı mı Galatasaray için. Çıkıp Fenerbahçe'ye golünü atmadı mı?

Semih kolay gol atan ve attıran bir adam. Evet spektaküler değil. Drogba gibi ezici bir gücü yada Baros gibi sprintleri yada Jardel gibi gol vuruşları yada Aguero gibi bir dripling yeteneği yok. Ama İzaghi'de, Raul'da hangisi vardı ki bunların? Bence gelirse takımın en önemli oyuncusu haline gelir. Fenerbahçe'li olduğunu da unutturur. Zaten Semih Fenerbahçe'de hiç bir zaman kabul görmemiş bir oyuncu. Ellerinde böyle bir adam varken gidip Emenike'ye milyon dolarları bayılabiliyorlar. Kaldı ki isterse Fenerbahçe'nin efsane oyuncusu olsun. Ben takıma ne katacağına bakarım.

Var Hocam. Semih bu adam. G.Gönül de, hatta Alex'de sesim çıkmaz. Bulunmaz hint kumaşı çok özel bir oyuncu değil. Katkı yaptığıda tartışılır.

Üst Alt