Meyhaneciler Buraya

Baya pis koydu zamaninda diyorum ya. Umutlandirip miktirmeyi ögretti gösterdi bana. Hani o kadar sey oldu srdindan, ettim buldum tanistim bulustum cikti felan ama yok. Aklima gelip bela miktirdi. Okulu beraber bitir ( bir cok derste beraberdik), bir cok ilkini onunla yasa. O nun yaninda mutlusun „huzurlusun“. Ondan sonra birkac olaydan dolayi üzülerek severek terk et. ne iyiligini dilegim derler. Bir cok seyi takmam, gülerek kapatip dalga gecerim felan. Bir cok sevgilim oldu ama o baskaydi. Hani Hagi, Sneijder gibisini bulup, mustafa sarp olur ya digerleri. Öyle oldu icim
Neyse kafa 180 yarin bir cok sey icin özür dileyip editlerim
Iyi geceler herkese
Kusura bakma merakimdan soruyorum, peki o kiz ne oldu? Sözlendi yazmistin evlenip mutlu olmusmu, yoksa insanlari yari yolda birakip dünya kadar ahini alip da oda mi bir sekilde mutsuz bir evlilik(evlendiyse) sürdürdü?

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Bugün yılın son günü. Gece yeni yılın ilk saatlerini kutlayacağız. Evet özel bir gece ama "bugün yılbaşı çok içmeliyim" diye kendinizi şartlandırmayın. Yani abartmayın, keyifle kararında için. Güzel bir sene dilerim.
 
Üst Alt